Савченко пропонували обміняти на «дорогу у Крим» — СБУ

Савченко пропонували обміняти на «дорогу у Крим» — СБУ

Радник голови СБУ  Юрій Тандіт стверджує, що особи, наближені до Президента Росії Володимира Путіна, пропонували обміняти українську льотчика і народного депутата Надію Савченко на шляхопровід з Ростова в Крим. Про це Тандіт заявив в ефірі Hromadske.tv.

«Люди з боку сусідньої держави також намагалися взяти участь у цьому процесі (переговорах — ред.): виходили на нас не тільки офіційні, але й неофіційні особи, в тому числі і ті, які мають відношення до різним громадським організаціям і люди, які представлялися як дуже близькі до кола Президента Росії. Один з них справді вів розмову з нами і пропонував у межах своїх повноважень розглядати питання звільнення Надії Савченко за принципом: «Ми вам Надію Савченко, а ви нам дайте пробити шляхопровід від Ростова до Криму», — розповів Тандіт.

Радник голови СБУ підкреслив, що буде зроблено все можливе, щоб звільнити Савченка, яку зараз судять у Росії за звинуваченням у вбивстві російських журналістів та незаконному перетині російського кордону, проте діалог з позиції сили Україна не буде вести.

Читайте також: Сенцова звинуватили у дружбі з сатаністамизагрузка...

Читайте також

Коментарі