Правий Сектор образився на Президента «за злочинців»

Правий Сектор образився на Президента «за злочинців»

правий сектор

«Правому сектору» не сподобалась неоднозначна характеристика організації з боку Президента Порошенка.

Про це повідомила прес-служба партії з посиланням на Інформаційне бюро «Правий».

 -Президент України має підбирати слова, говорячи про людей, які з перших днів воювали на Донбасі та захищали територіальну цілісність країни, – заявив в ексклюзивному інтерв’ю Інформбюро «Правий» речник «Правого сектора» Артем Скоропадський.

Саме так спікер прокоментував слова Президента України Петра Порошенка, який в інтерв’ю австрійському виданню KURIER порівняв добровольців з «Правого сектора» зі злочинцями. У відповіді на питання про статус добровольців, Петро Порошенко зазначив, що всі добровольчі батальйони мусять ввійти до складу Збройних сил України. Втім, Президент окремо розповів про своє ставлення до «Правого сектора».

 — На жаль, деякі кримінальні представники під прикриттям відомої організації коять злочини. Ці сили не мають політичного підґрунтя. Тож реакція країни має виглядати саме таким чином: вони мають розглядатися як злочинці. Але не потрібно перебільшувати цю небезпеку. Ми контролюємо ситуацію і не допустимо дестабілізації в країні, – заявив глава держави.

На думку представника «Правого сектору», такими словами Президент сам розгойдує політичну ситуацію в країні.

 — Ми неодноразово озвучували свою позицію щодо ситуації в Мукачевому – це політична провокація проти нашої організації. Ми зацікавлені у об’єктивному розслідуванні мукачівської історії. Для цього недостатньо оголосити в розшук бійців ПС, а у першу чергу розслідувати роль місцевих кримінальних кланів. Президент має визначитись, на чиєму він боці,наголосив Скоропадський.

Речник ПС нагадав, що два представники організації вже затримані за участь в Мукачівських подіях, і перебувають у СІЗО.

 — Це неконструктивна позиція з боку влади. В країні має бути спокій і розуміння, кого захищає влада – народ чи місцеві клани?, – зауважив Скоропадський.загрузка...

Читайте також