Американський експерт: Росія готує 40 тактичних груп для великого удару

Росія перекроює і активно видозмінює структуру своєї армії, що є ознакою підготовки не до тривалого миру, а до великого удару, вважає американський експерт Філіп Карбер. При цьому, створюючи цілу нову базу для нападу на Україну, в РФ до служби у збройних силах активно залучаються «зомбі», тобто некваліфіковані і погано навчені солдати. Про це експерт розповів одному з українських телеканалів, повідомляє «Преса України».

«Це щось абсолютно неймовірне: 40 тактичних груп із усієї Росії! Вони фактично руйнують всю структуру армії, для того, щоб створити базу для нападу на Україну, і наповнюють її подекуди всіляким людським непотребом. Тобто, хорошу піхоту вони теж кидають на критичні напрямки для участі в важливих атаках, але в більшості беруть участь «зомбі», - сказав Карбер.

Експерт розповів, що свої тактичні групи на територію України Росія закинула вперше ще влітку 2014 року, а зимою їхня кількість значно зросла. Наразі країна-агресор працює над тим, щоб змінити структуру бригад і військових підрозділів, зосереджуючи найбільшу увагу на механізованих.

Читайте також: ОБСЄ побачила російських військових

«Вони направляють Західний корпус військ, той, що між Донецьком і Маріуполем, найбільше сконцентрований під Волновахою і Північний корпус, між Донецьком і Луганськом, вбік Краматорська. Тобто, це перегрупування військ», - пояснює Карбер.

Російські війська мають посилені артилерією підрозділи і постійно покращують свою розвідку. Це та вище згадані моменти у видозмінах збройних сил країни-агресора свідчать про те, що вона не має наміру мирно врегульовувати конфлікт.

«Зараз вони координують і добре керують всім так званим корпусом армії і це зовсім не те перегрупування військ, яке зазвичай робиться, коли ти готуєшся до довгого перемир'я і того, що воно працюватиме. Це те перегрупування військ, яке робиться, якщо ти збираєшся завдати великого і масованого удару», - упевнений Карбер.

Читайте також: «ДНР» збирається повністю перейти на рублі

Рекомендуємо прочитати

До дня хрещення Київської Русі-України повністю реставровано пам’ятник князю Володимиру

У результаті неодноразових актів вандалізму, які зазнавав монумент князю Володимиру Святославовичу, минулого року було пошкоджено антикорозійне покриття пам’ят....

Це може бути цікавим

Кличко "порадував" киян новим перлом

Мер Києва прокоментував знесення ринку на Лісовій, заявивши, що тамтешній ринок - "с**нь Господня"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Очільник Львівщини запропонував карати сміттєвози за сміття

На Львівщині губернатор Олег Синютка пропонує конфісковувати сміттєвози у компаній, що викидають сміття у недозволених місцях, пишуть "Подробности"....