Сенцова звинуватили у дружбі з сатаністами

Сенцова звинуватили у дружбі з сатаністами

У Північно-Кавказькому військовому окружному суді в Ростові-на-Дону проходить у відкритому режимі допит засекречених свідків у справі Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Зокрема, був допитаний дехто «Іванов», який навесні 2014 року працював у ФСБ, повідомляє Укрінформ.

«Я засекречений, тому що в залі — ЗМІ. Я не виключаю, що прихильники українських праворадикальних рухів будуть мені мститися», — так пояснив «Іванов» причину своєї засекреченості.

Як зазначає Радіо Свобода, свідчення «Іванова» повністю відповідають свідченням свідка Пирогова, який був агентом ФСБ.

Читайте також: Деякі санкційні продукти росіяни віддаватимуть худобі

Наразі допитується ще один засекречений свідок — «Олександра Смірніцька», яка нібито була присутня на зустрічах проукраїнських активістів у Криму. Вона розповідає, як на ці зустрічі приходили кримський татарин Асанов, Геннадій Афанасьєв і «інші друзі Чирнія та Олега, що відносяться до культури готів або сатаністів».

«Смірніцька» також заявила, що стосовно свідка Афанасьєва, який відмовився від своїх свідчень, «погрожують зробити нехороше після виходу, вважають зрадником».

Адвокат Кольченка Світлана Сидоркіна зажадала розсекретити свідка «Смірніцьку», проте суддя відхилив клопотання захисту.

Читайте також: Екс-прем’єр Росії розповів, для чого Путіну війназагрузка...

Читайте також