Новий луганський «закон про культуру» боротиметься з «іноземною ідеологією»

Новий луганський «закон про культуру» боротиметься з «іноземною ідеологією»

Новий закон «Про культуру» гарантує культурні права і свободи представників всіх національностей, які проживають в «ЛНР», захищаючи при цьому культурну спадщину від чужорідної ідеології.

Про це на прес-конференції в сепаратистському ЛуганскІнформЦентрі повідомила так звана «міністр культури ЛНР» Оксана Кокоткіна.

 — У нашому законі, на відміну від українського, де відбувається явне нав’язування національних ідей, гарантовано право на свободу абсолютно всім національностям, що проживають у нас. Закон не робить акцентів на національну ознаку. Люди вільні і мають право на формування своїх діаспор і об’єднань за національною ознакою, за культурною ознакою, по своїх традицій і звичаїв, — пояснила вона.

Під «чужорідною ідеологією», крім всього іншого, вона має на увазі систему грантової підтримки НГО.

 — В українському законодавстві є таке поняття, як грант, і держава готова всіляко сприяти приходу грантів з-за кордону. Тобто, будь-який іноземець, який вважає потрібним пропагувати тут  свою культуру, якщо він вкладе гроші, він має на це «зелене світло». У нас цього немає, — повідомила вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі