Луганські терористи переконують Україну купити у них вугілля

Луганські терористи переконують Україну купити у них вугілля

Українська влада готова цієї зими залишити країну без вугілля, а її жителів без тепла і світла, відмовившись від покупок «політично неправильного» вугілля.

Про це сьогодні на брифінгу в сепаратистському ЛуганскІнформЦентрі заявив «представник ЛНР» на мінських переговорах Владислав Дейнего.

 — Наскільки я володію ситуацією, вони намагаються організувати закупівлі вугілля з Африки та інших регіонів, — відповів він на  питання про недавні зупинки роботи ряду українських електростанцій через відсутність вугілля необхідної марки.

За словами Дейнего, в України є два варіанти вирішення цієї проблеми: або переобладнати всі об’єкти енергетики під вугілля іншого типу, або забезпечити їх тим вугіллям, який може там застосовуватися.

 — Виходячи зі сформованої практики, ще з часів (Радянського) Союзу,  всі об’єкти енергетики були адаптовані саме під наше вугілля, — сказав він.

Разом з тим, за словами так званого «голови ради міністрів ЛНР» Геннадя Ципкалова, «Україна веде переговори з Луганською народною республікою про можливість закупівлі вугілля».

 загрузка...

Читайте також

Коментарі