На "Антонові" запровадили технологію "без креслень" на базі 3D-моделей

Держпідприємство "Антонов" запровадило у виробничий процес сучасну систему управління життєвим циклом (PLM) нових зразків авіаційної техніки на базі програмного забезпечення Siemens PLM, основу якої становить використання технології "без креслень" на базі 3D-моделей. Про це повідомили у прес-службі "Антонова".

"Використання сучасних цифрових технологій у процесі створення і супроводу складних технічних об'єктів, яким є літак, - вимога часу, обов'язкова умова успішної інтеграції підприємства у світову літакобудівну індустрію. Нашими фахівцями розроблена відповідна нормативна та методична база електронних проектів. Сформовано бази даних електронних моделей стандартних, уніфікованих, покупних комплектуючих виробів (всього близько 300 тис.), а також використовуваних матеріалів. У цьому напрямку ми успішно працюємо із Siemens вже три роки і готові продовжувати цю співпрацю", - зазначив в.о. президента підприємства Михайло Гвоздьов.

На заводі "Антонов" вперше в повному обсязі ця технологія була використана при розробці й будівлі дослідного екземпляра Ан-178. Вона дозволить знизити витрати на реалізацію програми, значно скоротити терміни і підвищити якість виготовлення окремих компонентів і літака в цілому.

За даними прес-служби, зниженню собівартості виробу і скороченню термінів його розробки сприяє повна інтеграція інженерних процесів на послідовних етапах життєвого циклу. Крім того, система дозволить підвищити керованість виробничих процесів, точність прогнозу очікуваних результатів робіт і забезпечити вимоги замовників і партнерів, в числі яких понад 200 компаній із 15 країн світу.

"В рамках впровадження технологій "без креслень" на ДП "Антонов" створено більше 1 тис. автоматизованих робочих місць. Завдяки злагодженій роботі комплексної команди ДП "Антонов" і Siemens забезпечено впровадження основних технічних рішень, проведено навчання понад 1,5 тис. фахівців головного підприємства. В даний час проходять підготовку в навчальному центрі підприємства фахівці філії "Серійний завод "Антонов"", - йдеться в повідомленні.

Окрім Ан 178, сьогодні технології "без креслень" впроваджуються у програмах нових транспортних літаків Ан-132 і Ан-188, а також безпілотних літальних апаратів.

Читайте також: Завод “Антонов” продаватиме щороку 25 літаків

Рекомендуємо прочитати

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....

Це може бути цікавим

Командиры боевиков "ЛДНР" заставляют их круглосуточно рыть окопы

Командиры боевиков на Донбассе заставляют их круглосуточно рыть окопы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Макрону передали письмо от политзаключенного Сущенко

Письмо задержанного в России корреспондента Романа Сущенко передали в канцелярию президента Франции Эммануэля Макрона....