ФОТО: Під Маріуполем десантники зупиняли бійців батальйону «Азов» попереджувальним вогнем

ФОТО: Під Маріуполем десантники зупиняли бійців батальйону «Азов» попереджувальним вогнем

Під Маріуполем азовці порушили правила перетину блокпоста, що призвело до інциденту з використанням зброї.

Повідомив в соцмережі блогер Артур Ніскубін.

За його інформацією, кілька днів тому на блокпосту в районі Мангуша бійці полку «Азов», до яких приєднався їхній командир, народний депутат Андрій Білецький, ледь не спровокували конфлікт з десантниками 79-ї окремої аеромобільної бригади.

За його інформацією, десантники побачили тонований Ford з луганськими номерами, який нісся в бік КПП на високій швидкості. Не реагуючи на знак STOP і на команди зупинитися, автомобіль промчався мимо бійця і БТР. Десантники зауважили в машині зброю і дали попереджувальний вогонь. Після чого, машина різко зупиняється, з неї вийшло четверо бійців, які зайняли бойові позиції. Троє з них у формі НГ, а один в цивільному одязі.

У результаті до бійців «Азов» прибуло «підкріплення» на джипах з донецькими номерами. Після словесного з’ясування стосунків, двоє (у формі) показали документи бійців Азова, цивільний — паспорт (український), посилаючись на те, що військові документи у формі, а форма в частині.
Нардеп Білецький, який теж приїхав «на допомогу» «Азову», за інформацією Ніскубіна, погрожував черговим блокпоста своїми зв’язками.
«Машини роз’їхалися. Начебто інцидент вичерпано. На наступний день при проведенні наради з усіма учасниками подій, генерал Федоров ще раз говорить, що він думає про поведінку і діях полку Азов. Народний депутат Білецький знову загрожує своїми зв’язками з вищим керівництвом країни.
Але військовим не звикати чути погрози від народних депутатів, які, замість законотворчої діяльності, заважають військовим захищати Батьківщину«, — пише блогер.

Читайте також: «Азов» заблокував будівлю Фіксальної службизагрузка...

Читайте також

Коментарі