Янукович подасть в суд на Україну

Янукович подасть в суд на Україну

Захист екс-президента Віктора Януковича має намір подати позов проти України в Європейський суд з прав людини. Про це розповіли адвокати Януковича Віталій Сердюк та Ігор Федоренко в інтерв’ю виданню «Главком«.

«Що стосується рішення Печерського суду Києва, що санкціонував заочне засудження Януковича, ми вже готуємо звернення в Європейський суд з прав людини. Оскільки таких грубих і явних порушень Конвенції з прав людини, які ми бачимо в діях правоохоронних органів України в цій справі, ще треба пошукати «, — пояснюють юристи.

У той же час адвокати відзначають: «Основне і найбільш кричуще з таких порушень полягає в тому, що на момент прийняття рішення Печерським районним судом Янукович не знаходиться ні в міжнародному, ні в міждержавному розшуку, що саме по собі виключає можливість застосування процедури спеціального досудового розслідування «.

Адвокати підкреслюють, що Янукович може безперешкодно подорожувати. Міжнародного розшуку немає, міждержавного — теж, будь-яких обмежень для виїзду за територію Росії немає.

Захисники Януковича уточнили, що на його рахунках заарештовані «трохи більше 50 тис. грн — це на пенсійному рахунку і 28 млн. грн — рахунок, на який нараховувалася зарплата. Ці кошти були офіційно задекларовані Януковичем».

«За кордоном рахунків у Януковича немає, арештів цих рахунків відповідно теж немає. Це підтвердила навіть ГПУ», — додали юристи.загрузка...

Читайте також

Коментарі