Екс-начальник МВС Донецької області, що здав Донецьку ОДА, качав м’язи в Києві...

Екс-начальник МВС Донецької області, що здав Донецьку ОДА, качав м’язи в Києві (ФОТО)

Колишній начальник МВС Донецької області, який здав сепаратистам Донецьку ОДА,  Роман Романов зараз знаходиться в Києві та активно займається спортом. В одному з спортклубів його зустрів нардеп Єгор Фірсов, який і повдомив про інцидент на своїй сторінці в Facebook.

11252109_1143983902284625_554537572983350631_n_01

«Несподівано зустрів колишнього начальника МВС Донецької області Романа Романова, який здавав Донецьк сепаратистам в березні 2014 року. Я думав, що він давно в Росії чи в Донецьку, але виявилося — ні, прекрасно почуває себе в столиці. У спортклуб Роман Романов приїхав на своєму позашляховику «Фольксваген Туарег». Помилки бути не може — тут іменний номер. На ньому ініціали міліціонера і дата його народження — 24 вересня. Вартість такого автомобіля стартує від 1600000 гривень. Непогано, для співробітника міліції. Напевно, росіяни гідно платять тим , хто їх обслуговує «, — написав депутат.

Фірсов повідомив, що особисто поспілкувався з Романовим.

«Я не пропустив нагоди нагадати Романову, що пам’ятаю про нього. У відповідь він сказав, що історія все розставить по місцях. Я теж дуже сподіваюся, що це відбудеться«, — додав депутат.

Він зазначив, що вважає дії Романова зрадою, а самого екс-міліціонера відповідальним за загибель людей.загрузка...

Читайте також