У Росії розповіли, який варіант дій на Донбасі вибрав Путін

У Росії розповіли, який варіант дій на Донбасі вибрав Путін

Президент Росії Володимир Путін, швидше за все, схиляється до підтримки тліючого військового конфлікту на Донбасі, бо складається враження, що чіткий варіант дій він ще не вибрав. Про це розповів у статті для «Апострофа» російський блогер і журналіст Саша Сотник.

«Мені важко заглядати Путіну в голову. Зрозуміло, що у нього є якісь варіанти: від повної відмови і зливу «Новоросії» до ескалації війни і навіть відкритого вторгнення на територію України. Зараз, здається, він схильний до «уповільненому «варіанту» , — вважає він.

За словами Сотника, така позиція глави РФ «може напряму залежати від його бажання оцінити ситуацію, яка складеться в історії зі створенням трибуналу по збитому Boeing, а також від динаміки падіння рубля у зв’язку з цінами на енергоносії «.

«Там багато факторів, включаючи і ситуацію на Близькому Сході. Мені здається, він ще не вибрав лінію поведінки, але якщо зробить свій вибір, то будь-який варіант буде реалізовувати з абсолютною впевненістю у своїй правоті», — резюмував він.

Читайте також: Колишній друг Путіна розповів про його статкизагрузка...

Читайте також

Коментарі