Демобілізація: Військовослужбовців третьої хвилі відпустять додому у вересні

Демобілізація: Військовослужбовців третьої хвилі відпустять додому у вересні

Військовослужбовці призвані у рамках шостої хвилі мобілізації замінять військових, які торік прийшли до лав ЗСУ.

Більшість військовослужбовців, призваних до лав Збройних сил під час третьої хвилі мобілізації, будуть звільнені в запас протягом вересня.

Про це повідомив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

«На виконання указу Президента України, верховного головнокомандуючого Збройними силами України — № 328/2015 — звільнення в запас військовослужбовців, які були покликані в рамках третьої хвилі мобілізації минулого року, відбуватиметься в період з серпня по вересень поточного року. У зв’язку з тим, що зараз на полігонах, у навчальних центрах проходить бойове навчання військовослужбовців, призваних у рамках шостої хвилі мобілізації, саме ці військовослужбовці в перспективі замінять військових, які торік прийшли до лав Збройних сил України, тому основні заходи, пов’язані з демобілізацією, відбуватимуться в вересні поточного року», — повідомив Селезньов.

Раніше Президент України запевнив, що демобілізація військовослужбовців відбудеться у строки, встановлені указом Президента, — у серпні-вересні цього року.

Нагадаємо, уряд встановив нову грошову виплату для військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом при мобілізації і вирішили далі служити за контрактом.

Читайте також: Яценюк розпочинає «План Б» по трибуналу щодо Боїнгу

 загрузка...

Читайте також

Коментарі