Фінляндія посилено готується до війни з Росією

Фінляндія посилено готується до війни з Росією

Фінляндія готується до можливої ​​окупації Аландських островів так званими «зеленими чоловічками», заявив міністр оборони країни Юссі Нііністьо, повідомляє фінське видання YLE.

Нііністё заявив, що збройні сили Фінляндії готуються на випадок можливої ​​появи на Аландських островах російських військовослужбовців без відзнак, так званих «зелених чоловічків». На думку глави Міноборони, Фінляндія приділяє надто мало уваги Аландським островам. За словами Нііністьо, ситуація в регіоні Балтійського моря змінилася і тому потрібно подумати про організацію оборони Аландських островів.

 — У міністерстві оборони почали думати, яку допомогу Аландським островам нададуть  сили оборони у разі появи там «зелених чоловічків», — заявив він.

Як зазначає Yle, місцевий політик Барбра Сундбак також висловила заклопотаність з приводу того, що Росія зможе скористатися Аландськими островами для просування своїх інтересів в регіоні Балтійського моря.

Примітка.

Аландські острови — архіпелаг в Балтійському морі на вході в Ботнічну затока, є автономією у складі Фінляндії та мають особливий демілітаризований і нейтральний статус.загрузка...

Читайте також

Коментарі