США дадуть Україні «Джевеліни», бо є повідомлення про можливий наступ Росії – політолог

Найближчим часом США можуть прийняти рішення про надання Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin, адже дії Росії можуть бути абсолютно непередбачуваними, вважає політолог Павло Нусс. Експерт припускає, що в Адміністрації Президента отримують певні повідомлення про можливий наступ із застосуванням авіації. Водночас сам він не вірить у нове вторгнення Москви. Про це Нусс написав у соцмережі, передає «Преса України».

«Президент Порошенко дав сигнал Заходу – Росія планує широкомасштабне вторгнення. Адміністрація Президента Порошенка в його особі заявила про те, що Україна потребує солідарності Заходу, і в поставках 1240 Javelin. На мій погляд, це абсолютно справедлива вимогу української влади, оскільки Україна позбулася свого ядерного озброєння в обмін на гарантії безпеки», - написав політолог.

За його словами, меседж Порошенка полягає в тому, що в Києва наявні «якісні розвіддані», які свідчать про підготовку до нового широкомасштабного вторгнення на Донбасі.

«Особисто я вже зараз не є прихильником теорії про широкомасштабну війну з ряду зовнішніх стратегічних причин, включаючи перспективу трибуналу «777» за міжнародний авіатеракт, санкції, внутрішньоукраїнський оборонний потенціал, однополярне формування світових цін на нафтопродукти, політичну ізоляцію російського керівництва тощо», - пояснює Нусс.

Читайте також: По окупованій «ЛНР» території возять вагон з трупами – соцмережі

Водночас він гадає, що в Кремлі не існує єдиного центру стратегій і тактик. Існує також група впливу, яка незадоволена офіційною політикою Путіна щодо України. Вона нібито й готова розвернути ще потужнішу війну проти України.

«Кремль і Міністерство оборони РФ – це два автономних офіси, кожен з яких переслідує різні цілі. Яке рішення, консолідуюче ці дві структури, буде прийнято як по сходу України, так і по інших зонах конфлікту інтересів РФ та глобального Заходу, невідомо нікому, крім вузького кола керівників МО РФ. Але. Як відомо, тема повалення політичного керівництва РФ в особі Володимира Путіна дуже актуальна як у МО РФ так у ФСБ РФ. І саме вони могли інформувати українське керівництво і окремі структури про можливе вторгнення, не виключено, що й із застосуванням авіації», - зазначив аналітик.

Саме тому, переконаний Нусс, прозвучала заява президента України до так званих «міжнародних гарантів національної безпеки»: Англії й США.

«Отже, консолідація нації, армії та влади, в такому випадку, життєво необхідна. Javelin призначений для знищення бронетехніки, захищених об'єктів і низьколітаючих малошвидкісних цілей (вертольотів, БПЛА). І на мій погляд, найближчим часом варто очікувати на позитивне рішення американської влади про постачання декларованого озброєння», - додав політолог, наближений до АП.

Читайте також: Прикордонники затримали КамАЗ зі зброєю і майором російської армії

Рекомендуємо прочитати

Депутат шокировал всех новым заявлением по делу Гужвы

Нардеп Линько поставил все дело против Гужвы в затруднительную ситуацию одним заявлением в прямом эфире....

Це може бути цікавим

Как делать бизнес в Украине - пособие на примере дела Розенблата-Полякова

Дело Розенблата и Полякова будет занесено сразу как в международную практику борьбы с коррупцией так и в рекомендации по ведению бизнеса в Украине....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Путин — строитель украинской нации

Во время украинской революции 2014 год почти все время можно было слышать украинский государственный гимн «Ще не вмерла Украина»....