Луганські терористи розповіли, хто стріляв в священника УПЦ МП у Києві

Луганські терористи розповіли, хто стріляв в священника УПЦ МП у Києві

Луганські терористи висунули свою версію замаху на життя ієрея Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Романа (Нікалаєва), яке сталося в Києві в кінці минулого тижня.

За словами так званого «радника голови Луганської Народної Республіки по роботі з релігійними організаціями та питань духовності» Романа Чернешенко інцидент може носити характер замовного злочину, пов’язаного з отриманням землевідведення під будівництво храму, на який також претендував представник УПЦ Київського патріархату (УПЦ КП).

Про це «фахівець», який вважає, «що нападники горітимуть в пеклі, оскільки напади на священника» розповів підконтрольним терористам медіа.

 — Отець Роман планував забудову нового храму. Він отримав дозвіл, хоча і не був єдиним претендентом на цей землевідвід. Іншим претендентом був представник УПЦ Київського патріархату, — розповів терорист, який керується відомим російським правилом «у нас здесь лучше видно что там у вас».

 — Після замаху на отця Романа з його квартири пропали документи, які підтверджують його право на користування землею, — додав Чернешенко.

Основною версією злочину в МВС України називають квартирну крадіжку, під час якої зловмисники двічі вистрелили в голову священику.

Вранці середи на 41-му році життя помер поранений у голову клірик міста Києва священик Роман Ніколаєв.

Про це повідомили в інформаційному відділі УПЦ МП, передає УНН.загрузка...

Читайте також

Коментарі