У Києві підсудний помер в залі суду

У Києві підсудний помер в залі суду

У чоловіка, який більше 6 років провів за гратами, не витримало серце.

В Україні стався трагічний смертельний випадок з підсудним, який знаходився під вартою. В Оболонському районному суді Києва перед розглядом справи помер обвинувачений, 42-річний Дмитро Коновалов. Про це повідомив очевидець події Андрій Сливка, передає Сегодня.

«Згідно з попередніми висновками лікарів, які прибули на виклик, у чоловіка була хронічна ішемічна хвороба серця», — повідомили в прес-службі суду.

Близькі Дмитра Коновалова розповіли про деталі того, що сталося.

«Він перебував у вартовому приміщенні, в зал засідань його доставити не встигли. Конвой повідомив, що йому стало погано. Дмитру викликали «швидку допомогу», але медики не змогли його врятувати. За словами конвоїрів, у нього стався інфаркт. Ми лише побачили карету «швидкої» під будівлею суду і нічим не могли допомогти», — розповів друг Дмитра.

Коновалова звинувачували в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті жінки. Сам він наполягав на своїй невинності. Під час судового розгляду Дмитро провів за гратами більше 6 років. За цей час три вироки у справі були скасовані, один раз матеріали направлялися на дослідування.

Трагічний випадок, за який судили Дмитра, стався в 2009 році. Чоловік зайшов у гості до товариша і його співмешканці, став очевидцем їх сварки і, щоб уникнути конфлікту, вивів друга з квартири. Пізніше Дмитро повернувся і виявивши жінку мертвою, зателефонував до міліції.загрузка...

Читайте також

Коментарі