Молоді мами отримають допомогу від українських компаній та держави

В Україні стартував проект «Перший подарунок малюкові», в рамках якого 50 тисяч мам з 8-ми областей України прямо у пологовому будинку отримають спеціальний набір до народження дитини.

Цього року «Перший подарунок малюкові» отримають мами Київської, Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Житомирської та Полтавської областей, а вже у 2016-му організатори сподіваються зробити проект всеукраїнським. Реалізація проекту стала можливою завдяки спільній підтримці Місцевих рад  та соціальній відповідальності українських компаній. Під час прес-конференції на честь старту  проекту автори та партнери підписали вітальну листівку українським мамам. За даними Держкомстату, в Україні щомісяця народжується більше 30-ти тисяч  немовлят. Щодня тисячі породіль в пологових будинках потребують не лише уваги та догляду, але і інформації про безпеку та здоров’я малюка, грудне вигодовування, харчування і стадії розвитку дитини та безліч інших важливих моментів. Окрім цього, з появою немовляти до сімейного бюджету додається  чимало витрат: за оцінкою експертів щомісяця на дитину до 2-х років сім'я може витрачати декілька тисяч гривень.

Проект «Перший подарунок малюкові» покликаний вирішувати проблему інформування молодих батьків про здоров’я, розвиток та потреби малюка. Тому до набору, що його отримають породіллі ще в пологовому будинку, входить книга «Ви та Ваш малюк», автором якої є Ольга Масалітіна. Це настільна книга молодої матері, практичні рекомендації від провідних спеціалістів України щодо всіх етапів розвитку малюка до 2-х років та здоров’я його мами.

Проект також має на меті допомогти батькам зекономити на витратах, тож до подарункового набору увійшло багато речей першої необхідності. Це серветки Smile Baby для дітей з перших днів життя, крем Bübchen під підгузок, каша Nordic для мами, магніт на холодильник з графіком прийому лікаря-педіатра від Лінекс ® та купон на знижку в 50% при покупці препарату «Банеоцин порошок+Плантекс Сандоз». Витрачати менше молодій сім’ї допоможуть тридцятивідсоткова картка знижки від мережі магазинів ProStor, подарунковий купон від NUK, карта «Kids» на знижку від мережі аптек Мед-Сервіс та спеціальна картка знижки від мережі клінік «Добробут» на послуги неонатолога та педіатра, стаціонарне лікування та діагностику для мами та дитини.

Директор з маркетингу мережі магазинів ProStor Ірина Дороленко вважає, що співпраця між українськими компаніями та державою у справі допомоги молодим сім’ям України – дуже важлива. «В рамках цієї програми будь-яка молода мама може прийти до нашого магазину та отримати знижку до 30%, а це дуже суттєво для сімейного бюджету. Якщо молоді батьки не отримають картку в пологовому, ми запрошуємо звертатися на гарячу лінію і передамо картку через найближче наше відділення» - коментує Ірина.

Ініціатором проекту виступила Ольга Масалітіна, громадська діячка та видавець книги «Ви та Ваш малюк», засновниця агенції «Гармонія».  Головною метою проекту, за словами пані Ольги, є виховання здорових та щасливих дітей у здорових та щасливих родинах.  «Вперше ідея подібного проекту виникла у мене, коли я завагітніла першою дитино. З того часу вже 10 років я займаюсь тими проектами, які допомагають мамам та їх дітям бути щасливими. Цей проект – вже не перший, наступного року ми за допомогою держави зробимо його всеукраїнським, переговори вже тривають»  – прокоментувала пані Ольга під час прес-конференції з нагоди старту проекту.

Проект було реалізовано за підтримки компанії  «Сандоз» в Україні. ЇЇ представник Анна Акопян так пояснює актуальність «Першого подарунка малюкові»: «Компанія «Сандоз» приділяє велику увагу корпоративній відповідальності та соціальним ініціативам. Одним із напрямків нашої корпоративної відповідальності є підтримка здоров’я матері та дитини.  Ми дуже раді, що відтепер і в Україні ми долучилися до проекту, який підтримує жінку та надає їй освітні поради в дуже важливий і відповідальний для неї момент – народження дитини».

Проект був презентований широкій громадськості 22-го липня, під час прес-конференції у залі Спілки журналістів.

Рекомендуємо прочитати

Чому Путіну може бути вигідним завершення війни на Донбасі

Заява представників влади України про закінчення гарячої стадії війни вже цього року може бути пов'язана з двома речами....

Це може бути цікавим

Предсказано катастрофическое появление «чернеющих» звезд

Астрофизики из Университета штата Оклахома обнаружили две бинарные системы, состоящие из пар сближающихся друг с другом белых карликов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві "замінували" апеляційний госпсуд

У Києві повідомили про мінування приміщення Київського апеляційного господарського суду (КАГС)....