«Барселону» оштрафували за виходку її фанатів-сепаратистів

«Барселону» оштрафували за виходку її фанатів-сепаратистів

«Барселона» оштрафована державною комісією Іспанії проти насильства, расизму, ксенофобії та нетерпимості на 6000 євро за освистання фанатами гімну країни на фінальному матчі Кубка Іспанії з футболу з «Атлетіко» з Більбао, повідомляє Marca.

30 травня під час виконання гімну на стадіоні «Камп Ноу» в Барселоні перед матчем між «Атлетиком» (Країна Басків) і «Барселоною» (Каталонія), на якому вперше в якості глави держави був присутній Феліпе VI, вболівальники почали освистувати і перекрикувати гімн країни. Гра завершилася перемогою «Барси» з рахунком 3: 1. Країна Басків і Каталонія — найбільш націоналістично налаштовані автономії Іспанії, багато жителів яких виступають за їх відділення.

Також «Барселона» покарана штрафом у розмірі 60000 євро за відсутність безпеки на матчі. Каталонський клуб вважає рішення комісії несправедливими і має намір оскаржити їх.

Королівська іспанська футбольна федерація (RFEF) як головний організатор матчу оштрафована на 123 000 євро. «Атлетик» заплатить 18 000 євро за бездіяльність у боротьбі та співробітництво щодо запобігання заборонених політичних акцій.загрузка...

Читайте також