Американські розвідники розповіли, чим закінчиться конфлікт ПС і Порошенка

Протести «Правого сектора» проти політики української влади є  швидше символічною загрозою для влади, а особливо для президента Петра Порошенка. Про це йдеться у звіті американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, який є у розпорядженні «Апострофа».

«Прямий виклик «Правого сектора » владі має, швидше, символічне значення, ніж несе фізичну загрозу. Українська влада виявилася затиснута між проросійськими сепаратистами (бойовиками ДНР і ЛНР, - ред.), з одного боку, і бійцями націоналістичних груп - з іншого. Поряд з тим, що Росія тисне на Київ, щоб надати сепаратистським регіонам більше поступок, «Правий сектор» закликає до відмови від Мінського процесу та введенню військового стану на Донбасі, що чинить додатковий тиск на Київ», - звернули увагу експерти.

Експерти зазначили чинники, від яких буде залежати, як  розвиватиметься конфлікт. Серед них кількість людей, яких «Правий сектор» може організувати для того, щоб брати участь в ініційованому їм референдумі, а також заходи (якщо такі будуть), які українська влада стане приймати стосовно організації.

До основних чинників також належить статус добровольчих батальйонів «Правого сектору», які в даний час знаходяться на передовій, беручи участь в конфлікті на сході України, а також будь-які зміни місць їх дислокації.

На думку експертів, на розвиток конфлікту можуть вплинути будь-які подальші інциденти між членами «Правого сектору» та державними органами правопорядку і військовими формуваннями по всій країні, а також політична позиція Росії щодо «Правого сектора» та їх потенційні зв'язки, найімовірніше, негласні або опосередковані.

За словами американських розвідників, важливою для конфлікту також є позиція Києва щодо організації, особливо утиск її членів.

Читайте також: Корбан розповів, навіщо роздавав гречку виборцям

Рекомендуємо прочитати

Сьогодні в Києві відкриють новий сквер

Сьогодні, 28 червня о 16:00 у столиці, на розі вулиць Преображенської та Олексіївської, відкриють оновлений сквер....

Це може бути цікавим

Как можно заставить Путина перестать врать

Президент России Владимир Путин врет и об истории, и о политике только тогда, когда на его ложь закрывают глаза....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ще одна європейська країна обіцяє не визнавати анексію Криму

Влада Італії поділяє позицію країн Європейського союзу щодо окупації українського півострова Росією....