Американські розвідники розповіли, чим закінчиться конфлікт ПС і Порошенка

Протести «Правого сектора» проти політики української влади є  швидше символічною загрозою для влади, а особливо для президента Петра Порошенка. Про це йдеться у звіті американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, який є у розпорядженні «Апострофа».

«Прямий виклик «Правого сектора » владі має, швидше, символічне значення, ніж несе фізичну загрозу. Українська влада виявилася затиснута між проросійськими сепаратистами (бойовиками ДНР і ЛНР, - ред.), з одного боку, і бійцями націоналістичних груп - з іншого. Поряд з тим, що Росія тисне на Київ, щоб надати сепаратистським регіонам більше поступок, «Правий сектор» закликає до відмови від Мінського процесу та введенню військового стану на Донбасі, що чинить додатковий тиск на Київ», - звернули увагу експерти.

Експерти зазначили чинники, від яких буде залежати, як  розвиватиметься конфлікт. Серед них кількість людей, яких «Правий сектор» може організувати для того, щоб брати участь в ініційованому їм референдумі, а також заходи (якщо такі будуть), які українська влада стане приймати стосовно організації.

До основних чинників також належить статус добровольчих батальйонів «Правого сектору», які в даний час знаходяться на передовій, беручи участь в конфлікті на сході України, а також будь-які зміни місць їх дислокації.

На думку експертів, на розвиток конфлікту можуть вплинути будь-які подальші інциденти між членами «Правого сектору» та державними органами правопорядку і військовими формуваннями по всій країні, а також політична позиція Росії щодо «Правого сектора» та їх потенційні зв'язки, найімовірніше, негласні або опосередковані.

За словами американських розвідників, важливою для конфлікту також є позиція Києва щодо організації, особливо утиск її членів.

Читайте також: Корбан розповів, навіщо роздавав гречку виборцям

Рекомендуємо прочитати

Порошенко затвердив терміни проведення військових призовів у 2017 році

Президент України Петро Порошенко підписав указ, який визначає терміни проведення чергових призовів на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки....

Це може бути цікавим

Как хочется быть наконец Украиной - письмо из оккупированого Луганска

Я так понимаю, в Луганске есть две самые крутые и самые конкурентно способные вещи: свой ДОМ (дом как жилье и как лучшее место на свете) и сносная стоимость газа....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Видео: даже растолстевшие тигры опасны

Напомним, растолстевшим амурским тиграм придумали программу для похудения....