У Чернігові на виборах з’явилися “тітушки” з підробленими посвідченнями журналістів

У Чернігові на виборах з’явилися “тітушки” з підробленими посвідченнями журналістів

Довкола 205 виборчого округу В Чернігові продовжують розгоратися скандали. Тепер там виявили журналістів з підробленими посвідченнями газети Точка зору”. Про це заявив екс-голова Комітету виборців України та нардеп Олександр Черненко, передає Українська правда.

c09f7c6-v6

«По Чернігову зараз ходять корбанівські братки з посвідченням газети КВУ «Точка зору». Якщо придивитися на посвідчення, то воно вже майже рік недійсне. На ньому стоїть навіть мій підпис. Звертаюсь до членів ДВК — гонінь цих «журналістів» в три шиї, а міліція може їх сміливо в’язати», — зазначив Черненко.

Як повідомляється, невідомі особи, як їх називать «тітушки», з посвідченнями «Точки зору» активно пробиваються на дільниці №№741 006, 741 004, 741096.  Також спостерігачі фіксують масове скупченя «тітушок» у дворах близь дільниць. Помічено багато мікроавтобусів та машин з дніпрометровськими номерами.

Двох осіб-“тітушок” затримали спостерігачі КВУ на дільниці №940993 на вул.П’ятницька 94а  двох осіб з підробленими посвідченнями журналістів.

«Ці особи намагались проникнути на територію дільниці з несправжніми посвідченнями газети КВУ. Цікава деталь — дата видачі посвідчень 15 вересня 2015 р. Також варто відзначити, що обидва затриманих мали на руках жовті браслети. Спостерігачі КВУ викликали наряд міліції», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Чернігові в 205-му окрузі проходять довибори до Верховної Радизагрузка...

Читайте також

Коментарі