Корбан більше не голова “Укропу”

Корбан більше не голова “Укропу”

Кандидат від партії «Українське об’єднання патріотів — «Укроп» Геннадій Корбан, який є одним із лідерів в боротьбі за мандат депутата Верховної Ради України на довиборах в 205 окрузі в Чернігові, заявив, що покидає посаду голови партії. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні я розумію, що втратив моральн право займати пост голови політради парії «Укроп». При цьому я буду і далі віддавати свої сили, енергію та досвід для подальшого партійного будівництва. Сподіваюся, що партія найближчим часом проведе реальний праймеріз, щоб вибрати нового главу політради», — написав Г.Корбан на своїй сторінці в соцмережі Facebook в суботу пізно ввечері.

За його словами, таке рішення пов’язане з виборчою кампанією на окрузі.

«Настав апогей тримісячної виборчої кампанії і в найближчі дні настане розв’язка … Вибачте за пафос, але за минулий час я доставив масу незручностей великій кількості людей … На багато речей в ході виборчої кампанії я йшов усвідомлено. З одного боку я усвідомлено пішов на репутаційні ризики … з іншого — я в повній мірі побачив, як живуть прості українці … Ми чесно повинні зізнатися, що країна у нас бідна, і людям виживати, м’яко кажучи, важко», — пояснив Г.Корбан.

Читайте також: В Чернігові в 205-му окрузі проходять довибори до Верховної Радизагрузка...

Читайте також

Коментарі