«Енергоатом» заробив 2,3 мільярда прибутку за півроку

«Енергоатом» заробив 2,3 мільярда прибутку за півроку

У січні-червні 2015 році НАЕК «Енергоатом» закінчила із чистим прибутком 2,261 млрд гривень при збитку за той же період 2014 року 3,053 млрд гривень. Про це йдеться в повідомленні компанії, пишуть «Українські новини«.

«За результатами першого півріччя 2015 року «Енергоатом» майже в 3 рази поліпшив свій фінансовий результат у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Чистий прибуток за січень-червень 2015 становить 2,261 млрд гривень, тоді як за аналогічний період 2014 збитки «Енергоатому» досягали 3,053 млрд гривень», — йдеться в повідомленні компанії.

Собівартість 1 кВт-год електроенергії, виробленої атомними станціями, зменшилася в порівнянні з минулим роком на 1,04%.

Крім цього, на 6% скоротилися адміністративні витрати компанії.

«Через зростання дебіторської заборгованості «Енергоринку» перед компанією за відпущену електроенергію у «Енергоатома» виник дефіцит оборотних коштів, що змусило підприємство залучити кредитні ресурси. Це призвело до збільшення фінансових витрат «Енергоатому» в порівнянні з минулим роком на 50,3% і спровокувало зростання кредиторської заборгованості перед банками на 45,8%», — зазначає компанія.

Чистий дохід НАЕК «Енергоатом» від реалізації продукції в 1 півріччі 2015 року становить 15,587 млрд гривень, що на 48,5% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

«Енергоатом» експлуатує Запорізьку, Рівненську, Хмельницьку і Південно-Українську АЕС, а також об’єднує Ташлицьку ГАЕС і Олександрівську ГЕС (останні три — Миколаївська область).

Читайте також: Викрито розгалужену схему фінансування «ДНР» у Маріуполізагрузка...

Читайте також

Коментарі