Подругу «прем’єр-міністра ДНР» підірвали через любовні інтриги її дочки

Подругу «прем’єр-міністра ДНР» підірвали через любовні інтриги її дочки

Олену Філіппову подругу Олександра Захарченко, «прем’єр-міністра ДНР», підірвали через фінансові розборок і любовної інтриги її дочки, начальника військової розвідки «Республіканської гвардії» «ДНР».

Про це повідомляє один з основних пропагандистів «ДНР» Борис Рожин, написав у ФБ журналіст Юрій Бутусов.

«Начальником» Розвідуправління РГ «ДНР «призначили 24-річну дівчину Олександру Філіппову — коханку командира 2-ї роти розвідуправління — Фадєєва Андрія Борисовича. Андрій Борисович дуже принциповий борець за Новоросію — в Україні він відбував 15-річний термін за вбивство, і» київська хунта «його категорично не влаштовувала, і коли друзі-ополченці звільнили захисника» російського світу «з катівень, він пішов займатися звичною справою — вбивати за гроші. Так от, дівчині присвоїли звання» майор ДНР «. І вона почала жити з убивцею Фадєєвим в повній відповідності з моральним кодексом будівника путінізму»,  — написав журналіст.

Бутусов додає, що начальниця розвідки почала красти гроші, які Росія видає бандитам. І робила це безкарно, тому що її мати — Олена Іванівна Філіппова, дуже близька з «главою ДНР» і агентом російських спецслужб Захарченко. Через поділ грошей подругу Захарченко підірвали в Донецьку в її новому «Рейндж Ровер».

«А начальниця розвідки «ДНР» зі своїм коханцем-карним злочинцем-вбивцею влаштувала збройні розборки з незадоволеними підлеглими в центрі Донецька. Так, ці блатні пристрасті настільки епічність, і настільки вичерпно показують стан кадрів і морально-психологічне настрій в «ДНР», що доведеться дати посилання на одного з головних пропагандистів і зрадників України Рожин — він знаходиться на утриманні тієї банди, яка не поділила бабло з Захарченко. Інакше без джерела важко повірити, що значна частина жителів Донбасу так вболівала за «російський світ», щоб викликати собі на голову таких правителів«, — додає журналіст.

Читайте також: Захарченко отримав від Кремля нове завдання – ЗМІзагрузка...

Читайте також