Червоний Хрест: У Донецьку від нас вимагали більше допомоги

Червоний Хрест: У Донецьку від нас вимагали більше допомоги

У Міжнародному комітеті Червоного Хреста розповіли про подробиці вчорашнього мітингу в Донецьку, в ході якого кілька машин організації були забруднені фарбою, а місцеві жителі висунули претензії не тільки до спостерігачів ОБСЄ, а й Червоному Хресту, пише Сегодня.

«Ми поговорили з протестуючими як представники незалежної гуманітарної організації. Протестуючі висловили занепокоєння тим, що Міжнародний комітет Червоного Хреста повинен повніше адресувати допомогу нужденним людям, — розповів прес-секретар МКЧХ в Україні Ашот Астабацян. — Ми повідомили, що готові розширити масштаби нашої діяльності, але для цього нам важливо, щоб був безпечний доступ до всіх нужденних, а також гарантії безпеки».

У МКЧХ додали, що з початку цього року доставили допомогу більш ніж 110 тисячам осіб по обидва боки лінії зіткнення — це продукти, будматеріали, медична допомога.

При цьому 20 липня бойовики «ДНР» не пропустили 16 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили 255 тонн продуктів харчування, засобів гігієни та будівельних матеріалів для жителів області.

Читайте також: Оккупированный Донбасс: История одного зоопарказагрузка...

Читайте також

Коментарі