Банк видав киянину мічені банкноти на суму в 45 тис. грн

Банк видав киянину мічені банкноти на суму в 45 тис. грн

Киянин зняв з депозиту в банку 100 тис. гривень, однак 45 тис. виявилися міченими, передає прес-служба МВС.

Як вказанл, 20 липня в Оболонське райуправління міліції Києва звернувся місцевий житель. Він розповів, що гроші (купюри номіналом 100 гривень) у нього відмовилися прийняти у держбанку. Ці гроші він раніше зняв з депозиту в комерційному банку.

«Загальна сума коштів становить 100000 гривень Зіпсовано виявилося 45% від зазначеної суми. — На купюрах є непомітні для неозброєного ока вкраплення люмінесцентної фарби Гроші знаходяться на зберіганні в міліції За даним фактом кримінальну виробництво поки не відкривалося, так як рішення цього інциденту .. — прерогатива Національного Банку України», — сказано в повідомленні.

У випадку, якщо між банківськими установами не вирішиться проблема, відомості про подію будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Якщо в ході експертизи виявиться, що гроші фальшиві, буде розпочато кримінальне провадження за ст. 199 Кримінального Кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї).

Як відомо, українські банки наносили спеціальну фарбу на гроші, які не встигали вивезти з зони АТО. Мічені банкноти також використовуються правоохоронцями для боротьби з хабарництвом.

Читайте також: Мічені купюри з Донбасу з’явились у Києвізагрузка...

Читайте також

Коментарі