Ахметов і Льовочкін заперечують свою участь у приватизації «Укртелекому»

Ахметов і Льовочкін заперечують свою участь у приватизації «Укртелекому»

Народний депутат Сергій Льовочкін заявив, що не брав участі в приватизації ПАТ «Укртелеком і не має ніякого відношення до компанії, яка його приватизувала. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я не брав участі у приватизації Укртелекому, і, відповідно не був бенефіціаром», — написав Льовочкін на своїй сторінці в «Твіттері».

У свою чергу, в прес-релізі «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) заявлено, що компанії СКМ/Рінат Ахметов ніколи не були власниками компанії EPIC, не володіли ніякими частками у статутному капіталі цієї компанії і не брали участі в її діяльності.

Читайте також: Офіцера штабу ВМС спіймали на хабарі

«Взаємини Групи СКМ і компанії EPIC — це взаємовідносини покупця і продавця: 03 червня 2013 року СКМ і EPIC підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA ТELECOMINVEST LIMITED (Кіпр), якій належать корпоративні права ТОВ «ЕСУ» (Україна). У свою чергу, ТОВ «ЕСУ» володіє 92,79% акцій ПАТ «Укртелеком» (Україна), найбільшого українського гравця фіксованого зв’язку, а також оператора мобільної мережі 3G», — наголошується в прес-релізі компанії СКМ.

Там також наголосили, що СКМ не приватизувала ПАТ «Укртелеком», «а купувала у законного власника на вторинному ринку». «Як новий власник ПАТ «Укртелеком», компанія СКМ неухильно виконує всі зобов’язання, прописані в приватизаційному договорі», — заявили в компанії.

Раніше у своєму блозі народний депутат Сергій Лещенко написав, що, за його даними, Ахметов і Льовочкін були причетні до приватизації «Укртелекому». Пізніше у «Facebook» він написав: «Роблячи таку заяву, я спирався на дані слідства, що викладені в запитах низки європейських країн про правову допомогу для документальної фіксації зв’язків з кінцевими бенефіціарами». Пізніше блог було видалено.

Читайте також: Сакварелідзе: Прокурор має отримувати щонайменше $ 2 000загрузка...

Читайте також

Коментарі