Шулявський міст треба терміново ремонтувати — Київавтодор

Шулявський міст треба терміново ремонтувати — Київавтодор

Експертиза визнала Шулявський шляхопровід обмежено працездатним і таким, що вимагає реконструкції. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор», передає УНН.

Як вказано, останнє обстеження Шулявського шляхопроводу ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна» проводило у вересні-листопаді 2013 року.

«Шулявський шляхопровід не може функціонувати без конструкцій, які його підтримують, і вимагає проведення робіт з реконструкції», — йшлося у тодішньому висновку експертів.

Вже визначили замовника реконструкції Шулявського шляхопроводу. Це КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА.

«Це комунальне підприємство замовило розробку проектної документації на реконструкцію транспортного вузла біля станції метро Шулявська, в яку входить реконструкція Шулявського шляхопроводу», — повідомили в КК «Київавтодор».

Також в «Київавтодорі» нагадали, що Шулявський шляхопровід протягом останніх десяти років горів тричі.

«Перший раз — у квітні 2005 року, другий — у вересні 2006-го, і востаннє — у квітні 2007 року. Після ліквідації пожеж провели протиаварійні заходи. Під мостом встановили систему тимчасових лісів«, — зазначили в «Київавтодорі».

Останній раз Шулявський міст реконструювали тридцять років тому.

Читайте також: «Київавтодор» відновив асфальтобетонне покриття на площі 10286 кв.мзагрузка...

Читайте також

Коментарі