Шокін обіцяє молоді кадри за чотири роки

Шокін обіцяє молоді кадри за чотири роки

Впродовж чотирьох років молодь з числа студентів з так званої молодіжної прокуратури будуть підготовлені до заміщення посад у Генпрокуратурі. Про це повідомив Генеральний прокурор України Віктор Шокін під час брифінгу у вівторок, передає УНН.

«Ці люди вже будуть знати організацію роботи Генеральної прокуратури, ії аспекти, види діяльності, функції прокуратури. Таким чином вони будуть підготовлені і надалі проходити конкурсний відбір на заміщення уже нових посад — в самої Генеральної прокуратури України», — повідомив Шокін.

Він також додав, що в ГПУ врахують час перебування студентів у «молодіжній прокуратурі» як час юридичного стажу для того, щоб кандидати на посади до ГПУ могли проходити конкурсний відбір.

«З цих питань ми вже порадились із заступником генпрокурора Давідом Сакварелідзе, ми знайшли повне порозуміння. Я доручив йому розробити положення конкурсного відбору до так званої молодіжної прокуратури. Це не буде швидко, але будемо доходити до того, щоб прокуратура повністю оновилась. Вони мають без розкачки приступили до роботи прокуратури через певний час: через два-три, а може чотири роки», — додав Шокін.

Читайте також: Шокін заявив, що його хочуть знищитизагрузка...

Читайте також