«Правий сектор» не йтиме на місцеві вибори

«Правий сектор» не йтиме на місцеві вибори

Партія «Правий сектор» не братиме участь у місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2015 р. Таке рішення «Правий сектор» прийняв сьогодні на надзвичайному з’їзді в Києві, повідомив командир 13-го запасного батальйону ДУК «Правий сектор» Олексій Бик в ефірі «5 каналу», передає РБК-Україна.

«Військово-політичний рух «Правий сектор» не братиме участь у місцевих виборах, тому що ми не довіряємо як виборчому процесу — ми бачили вибори в Чернігові і що там відбувається, і ми вважаємо, що вибори в Україні в той час, коли йде війна проводити недоречно», — заявив Бик.

Крім того, він зазначив, що на з’їзді було прийнято рішення не проводити революційних рухів, і піти шляхом мирних протестом.

«Зараз ситуація в Україні склалася настільки критична, що абсолютно логічним було б взяти владу в свої руки шляхом революції, але на даний момент ми відмовилися від цього варіанту. Ми будемо збирати народні віче, спілкуватися з народом і вимагати від цієї влади, щоб вона виконувала покладені на неї обов’язки або йшла геть«, — сказав представник ПС.

«Правий сектор» Про це журналістам заявив

У свою чергу нардеп та лідер політсили Дмитро Ярош заявив журналістам після з’їзду » Правого сектора» у Києві, що партія обрала революційний шлях боротьби, тому відмовився від участі в місцевих виборах.

«Ми обираємо революційний шлях своєї боротьби. Відповідно в даному контексті питання виборів для нас не стоїть», — сказав він.

Читайте також: «Правий сектор» поскаржився силовикам на Мустафу Найємазагрузка...

Читайте також

Коментарі