Оточення депутата отримувало мільйонні підряди, коли він очолював райадміністрацію

Суд відмовив департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації в апеляції та зобов’язав її виплатити на користь ТОВ «Зміївська будівельна компанія» 73 тис грн. Про це йдеться у рішенні Харківського апеляційного господарського суду, пишуть Наші Гроші.

В 2011 році ТОВ «Зміївська будівельна компанія» отримала підряд на реконструкцію системи теплопостачання з впровадженням енергозберігаючого обладнання в мікрорайоні залізничного вокзалу в Змієві Харківської області.

Вартість робіт склала 1,13 млн грн, з яких з державного бюджету було сплачено 1,08 млн грн. Залишок в сумі 0,05 млн грн. мали сплатити з бюджету Зміївського району в якості співфінансування, але ці кошти фірма не отримала.

Читайте також: Інтерпол більше не шукає Януковича

У суді представник Зміївської районної ради повідомив, що з бюджету району в кінці 2011 році на рахунок департамента ОДА були перераховані всі необхідні кошти. Але наступного року ОДА повернула їх в районний бюджет за власною ініціативою. Тому Зміївська райрада заявила, що виконала всі свої зобов’язання, а борг має сплатити Харківська ОДА. Хоча обласна влада в суді вказувала, що коштів в рамках проекту спів фінансування не отримувала.

Суд погодився з цими аргументами й постановив, що саме департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА повинен заплатити ТОВ «Зміївська будівельна компанія» 53 тис грн. боргу, 13,5 тис грн інфляційних нарахувань, 7 тис. грн. пені та ще 5 тис. грн. річних. Загалом, сплачено має бути 73,08 тис грн.

ТОВ «Зміївська будівельна компанія» знаходиться у Харкові на вулиці Греківській, 79. Засновником та директором є Олександр Дрижак. Він також є керівником ТОВ «Словоінфотрейд», яке знаходиться за однією адресою з «Зміївською будівельною компанією».

Читайте також: Міноборони збирається скупитися на 280 млн грн

Одним з засновників «Словоінфотрейд» є Ярослав Новосельский. Він був директором відразу декількох підприємств, що знаходились обо продовжують знаходитися на Греківській, 79 та Садовому проїзді, 9.

Зокрема, Новосельский був директором ТОВ «Теплоснаббуд», засновником якої є ТОВ «Східна фінансова група». Ця структура також розташована на Греківській, 79.

Зараз засновниками ТОВ «Східна фінансова група» є Володимир та Ольга Мураєви, батьки нардепа з фракції «Опозиційний блок» Євгена Мураєва, який до призначення на держслужбу був керівником цієї фірми.

Читайте також: На Сході завершили зведення фортифікацій – Інфографіка

В 2010 році Мураєв став головою Зміївської райдержадміністрації, і саме за його часів керівництва районом були проведені роботи, які виконувало ТОВ «Зміївська будівельна компанія».

Крім того, після проведення цих робіт в останні роки підряди на опалення від Зміївської міськради та Бірківської селищної ради стало отримувати ТОВ «Альтеп», яка належить Володимиру Мураєву.

В 2012 та 2014 роках Мураєв був обраний до Верховної ради України за одномандатним округом, який включає в себе Зміївський район.

Читайте також: Шокін обіцяє молоді кадри за чотири роки

Рекомендуємо прочитати

Депутат назвав "халтурою" сайт НАЗК

Народний депутат України Олег Ляшко назвав "халтурою" сайт НАЗК....

Це може бути цікавим

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Луне могут возвести храм

Для удовлетворения «духовных и психологических потребностей» будущих жителей Луны на ней может быть возведен храм-обсерватория....