Оточення депутата отримувало мільйонні підряди, коли він очолював райадміністрацію

Суд відмовив департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації в апеляції та зобов’язав її виплатити на користь ТОВ «Зміївська будівельна компанія» 73 тис грн. Про це йдеться у рішенні Харківського апеляційного господарського суду, пишуть Наші Гроші.

В 2011 році ТОВ «Зміївська будівельна компанія» отримала підряд на реконструкцію системи теплопостачання з впровадженням енергозберігаючого обладнання в мікрорайоні залізничного вокзалу в Змієві Харківської області.

Вартість робіт склала 1,13 млн грн, з яких з державного бюджету було сплачено 1,08 млн грн. Залишок в сумі 0,05 млн грн. мали сплатити з бюджету Зміївського району в якості співфінансування, але ці кошти фірма не отримала.

Читайте також: Інтерпол більше не шукає Януковича

У суді представник Зміївської районної ради повідомив, що з бюджету району в кінці 2011 році на рахунок департамента ОДА були перераховані всі необхідні кошти. Але наступного року ОДА повернула їх в районний бюджет за власною ініціативою. Тому Зміївська райрада заявила, що виконала всі свої зобов’язання, а борг має сплатити Харківська ОДА. Хоча обласна влада в суді вказувала, що коштів в рамках проекту спів фінансування не отримувала.

Суд погодився з цими аргументами й постановив, що саме департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА повинен заплатити ТОВ «Зміївська будівельна компанія» 53 тис грн. боргу, 13,5 тис грн інфляційних нарахувань, 7 тис. грн. пені та ще 5 тис. грн. річних. Загалом, сплачено має бути 73,08 тис грн.

ТОВ «Зміївська будівельна компанія» знаходиться у Харкові на вулиці Греківській, 79. Засновником та директором є Олександр Дрижак. Він також є керівником ТОВ «Словоінфотрейд», яке знаходиться за однією адресою з «Зміївською будівельною компанією».

Читайте також: Міноборони збирається скупитися на 280 млн грн

Одним з засновників «Словоінфотрейд» є Ярослав Новосельский. Він був директором відразу декількох підприємств, що знаходились обо продовжують знаходитися на Греківській, 79 та Садовому проїзді, 9.

Зокрема, Новосельский був директором ТОВ «Теплоснаббуд», засновником якої є ТОВ «Східна фінансова група». Ця структура також розташована на Греківській, 79.

Зараз засновниками ТОВ «Східна фінансова група» є Володимир та Ольга Мураєви, батьки нардепа з фракції «Опозиційний блок» Євгена Мураєва, який до призначення на держслужбу був керівником цієї фірми.

Читайте також: На Сході завершили зведення фортифікацій – Інфографіка

В 2010 році Мураєв став головою Зміївської райдержадміністрації, і саме за його часів керівництва районом були проведені роботи, які виконувало ТОВ «Зміївська будівельна компанія».

Крім того, після проведення цих робіт в останні роки підряди на опалення від Зміївської міськради та Бірківської селищної ради стало отримувати ТОВ «Альтеп», яка належить Володимиру Мураєву.

В 2012 та 2014 роках Мураєв був обраний до Верховної ради України за одномандатним округом, який включає в себе Зміївський район.

Читайте також: Шокін обіцяє молоді кадри за чотири роки

Рекомендуємо прочитати

За півроку Україна збільшила експорт агропродовольчої продукції на 28%

За даними Держстатистики, експорт агропродовольчої продукції за шість місяців 2017 року склав $8,77 млрд США, що на 28% перевищує показник аналогічного періоду у 2016....

Це може бути цікавим

Активісти під посольством РФ вимагають розслідувати викрадення людей у Криму

Під посольством Росії в Києві відбулась акція «Де Ервін?»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​В Индии на телеведущую упало дерево, вырубки которого она добивалась несколько месяцев

В Индии 58-летнюю телеведущую Канчан Нат (Kanchan Nath) убило рухнувшей на нее пальмой после того, как женщина несколько месяцев боролась за вырубку дерева....