Оточення депутата отримувало мільйонні підряди, коли він очолював райадміністрацію

Суд відмовив департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації в апеляції та зобов’язав її виплатити на користь ТОВ «Зміївська будівельна компанія» 73 тис грн. Про це йдеться у рішенні Харківського апеляційного господарського суду, пишуть Наші Гроші.

В 2011 році ТОВ «Зміївська будівельна компанія» отримала підряд на реконструкцію системи теплопостачання з впровадженням енергозберігаючого обладнання в мікрорайоні залізничного вокзалу в Змієві Харківської області.

Вартість робіт склала 1,13 млн грн, з яких з державного бюджету було сплачено 1,08 млн грн. Залишок в сумі 0,05 млн грн. мали сплатити з бюджету Зміївського району в якості співфінансування, але ці кошти фірма не отримала.

Читайте також: Інтерпол більше не шукає Януковича

У суді представник Зміївської районної ради повідомив, що з бюджету району в кінці 2011 році на рахунок департамента ОДА були перераховані всі необхідні кошти. Але наступного року ОДА повернула їх в районний бюджет за власною ініціативою. Тому Зміївська райрада заявила, що виконала всі свої зобов’язання, а борг має сплатити Харківська ОДА. Хоча обласна влада в суді вказувала, що коштів в рамках проекту спів фінансування не отримувала.

Суд погодився з цими аргументами й постановив, що саме департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА повинен заплатити ТОВ «Зміївська будівельна компанія» 53 тис грн. боргу, 13,5 тис грн інфляційних нарахувань, 7 тис. грн. пені та ще 5 тис. грн. річних. Загалом, сплачено має бути 73,08 тис грн.

ТОВ «Зміївська будівельна компанія» знаходиться у Харкові на вулиці Греківській, 79. Засновником та директором є Олександр Дрижак. Він також є керівником ТОВ «Словоінфотрейд», яке знаходиться за однією адресою з «Зміївською будівельною компанією».

Читайте також: Міноборони збирається скупитися на 280 млн грн

Одним з засновників «Словоінфотрейд» є Ярослав Новосельский. Він був директором відразу декількох підприємств, що знаходились обо продовжують знаходитися на Греківській, 79 та Садовому проїзді, 9.

Зокрема, Новосельский був директором ТОВ «Теплоснаббуд», засновником якої є ТОВ «Східна фінансова група». Ця структура також розташована на Греківській, 79.

Зараз засновниками ТОВ «Східна фінансова група» є Володимир та Ольга Мураєви, батьки нардепа з фракції «Опозиційний блок» Євгена Мураєва, який до призначення на держслужбу був керівником цієї фірми.

Читайте також: На Сході завершили зведення фортифікацій – Інфографіка

В 2010 році Мураєв став головою Зміївської райдержадміністрації, і саме за його часів керівництва районом були проведені роботи, які виконувало ТОВ «Зміївська будівельна компанія».

Крім того, після проведення цих робіт в останні роки підряди на опалення від Зміївської міськради та Бірківської селищної ради стало отримувати ТОВ «Альтеп», яка належить Володимиру Мураєву.

В 2012 та 2014 роках Мураєв був обраний до Верховної ради України за одномандатним округом, який включає в себе Зміївський район.

Читайте також: Шокін обіцяє молоді кадри за чотири роки

Рекомендуємо прочитати

Сотрудник дорожной службы перекрыл дорогу ради свадьбы соседа

Главный механик компании «Дорсервиса» в подмосковном Видном вывел на дорогу спецмашину и перекрыл движение по улице Лемешко, пока его друг выкупал невесту....

Це може бути цікавим

Відомий тренер обізвав Ломаченка клоуном

Відомий американський тренер Фредді Роуч розкритикував українського боксера Василя Ломаченка за знущання над суперником....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві курсуватиме старовинний екскурсійний трамвай

У столиці з’явиться екскурсійний маршрут, яким після завершення реставраційних робіт курсуватиме старовинний трамвайний вагон типу 2М....