Нова військова техніка зробить українські ВМС непереможними – Порошенко

Нова військова техніка зробить українські ВМС непереможними – Порошенко

Військово-Морські сили Збройних сил України продовжують отримувати військову техніку — як модернізовану на українських підприємствах, так і від міжнародних партнерів. На цьому наголошує президент України Петро Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

«Підставою для розвитку України як морської держави буде не лише технічне переоснащення українського військового флоту, але і справжній український патріотичний бойовий дух. На сьогоднішній день підрозділи морської піхоти отримали і продовжують отримувати на озброєння модернізовану і відремонтовану на вітчизняних підприємствах військову техніку. Крім того, техніка надходить і в рамках міжнародної допомоги, яка після того оснащення та посилення озброєнням також надійде в ваші бойові підрозділи», — сказав він у вівторок у ході відвідування тактичних навчань ВМС в Миколаївській області.

На переконання глави держави, це має бути сучасна техніка, оснащена за стандартами НАТО, яка «зробить морську піхоту і Військово-Морські сили України мобільними, ефективними і непереможними в нашому регіоні».

«Захисник України, який гідно виконує свій святий обов’язок перед Вітчизною, обов’язково буде забезпечений всім необхідним для перемоги», — наголосив Порошенко.

Президент також зазначив: «Сьогодні, коли Україна переживає рішучий час випробування зовнішньою агресією, я можу з гордістю стверджувати, що українські «чорні берети» повною мірою готові до захисту рідної землі і рідних морів. Битва за Україну, за її незалежність завершиться перемогою завдяки мужності і героїзму наших воїнів, помноженими на загальнонаціональну солідарність, єдність і загальносвітову підтримку».

Читайте також: Міноборони збирається скупитися на 280 млн грнзагрузка...

Читайте також