Командир ДУК «Правий Сектор»: ми не бажаємо створювати другий фронт

Командир ДУК «Правий Сектор»: ми не бажаємо створювати другий фронт

Правий Сектор не хоче створювати в країні внутрішній фронт, втім, віддає належне політиці.

Про це розповів командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький на своїй сторінці у Facebook.

 — Багато питань задають «Правому сектору» щодо нашої протидії режиму саме зараз, під час війни: «Чи доцільно в такій ситуації послабляти владу?», «Навіщо ще й другий фронт?» і так далі. Для початку внесемо ясність: для нас абсолютно не є першочерговим саме силове протистояння з системою. Головним є ціль — зміна безхребетної поведінки держави на позицію захисту державних інтересів. Проте правих мітингів і маршів влада чомусь не чує… А коли гине Батьківщина — її порятунок є обов’язком кожного українського патріота! — впевнений він.

За його словами «окуповані частина Донбасу і Крим — це дійсно дуже велика проблема».

 — Українським формуванням практично забороняється повноцінно воювати ще з лютого цього року (та й раніше “перемир’я” давалося взнаки). Українські бійці мужньо стоять на позиціях, але жодних наступів Головнокомандувачем навіть не планується. Ніби існують «Мінські домовленості», але чомусь сепаратисти досі утримують Мар’їнку і Красногорівку, хоча за домовленостями їх мають повернути державі Україна. Питання Криму навіть не піднімається, — розповів командир ДУК.

За його словами партія не хоче другого фронту, втім, вибору немає.

 — Ми не бажаємо створювати другий фронт. Але без політичних механізмів виграти Визвольну війну неможливо. Без політичних механізмів нереально знищити корупцію, злочинність, бідність. А для застосування цих механізмів потрібна політична воля! Порошенко, Аваков і компанія їх не мають. Що залишається? — підсумував він.

Як відомо, 21 липня о 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться народне віче «Геть владу зрадників!», яке організовує Військово-політичний рух «Правий сектор».

Читайте також: Ланьо: Правий сектор хотів мене ліквідуватизагрузка...

Читайте також

Коментарі