Закарпатцям не подобається переслідування владою «Правого Сектору»

Закарпатцям не подобається переслідування владою «Правого Сектору»

Як повідомляли ЗМІ, Великоберезнянський район Закарпатської області заполонила сучасна військова техніка, бійці Нацгвардії та армії для пошуків залишків мукачівської групи «Правого сектора», які ніби там мають ховатися.

Про це повідомили у прес-службі партії.

 — Навіть після того, як стала відома правда про повстання хлопців проти банди екс-регіонала Ланя, що завдавала величезні збитки державі, владна т.зв. «еліта» переслідування не припинила, — відзначили у ПС.

До Закарпатського осередку «Правого сектора» надійшла інформація від місцевих жителів села Забрідь: місцеве населення доволі гостро реагує на перебування такої кількості силовиків і техніки.

Зокрема, в даному селі люди закидають силовикам, що місцеві мешканці перераховували кошти на Збройні Сили не для того, щоб вони переслідували націоналістів за рішучу справедливу справу, а для боротьби із сепаратистами.

 — На що бійці сказали, що не мають жодного бажання йти проти патріотів. Лише вимушені виконувати той наказ, який був даний. Силовиків засипають питаннями і вигуками «Ганьба», — відзначили у ПС.

Крім того, за її інформацією  «жителька села Забрідь розповіла, що всі її односельчани підтримують «Правий сектор» і готові допомагати їм всіма можливими способами».загрузка...

Читайте також