Волонтери доставили кілька тонн продуктів українським бійцям на Донбасі

Волинські свободівці доставили 2 тонни продуктів для українських бійців на Сході.

Про це повідомила прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За її інформацією 15-17 липня 2015 року заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Анатолій Пушкін спільно з волонтерами «Легіону Свободи» з міста Горохів (керівник – голова Горохівської районної організації ВО «Свобода» Валентина Магурчак) та  ГО «Майдан-Любешів» (координатор Оксана Павлючик) завезли українським бійцям на Схід понад 2 тонни продуктів харчування.

 - Допомога вагою близько  двох тонн складалась з капусти, картоплі, консервації, салатів, круп, свіжого хліба, печива та адресних передач. Цей вантаж було розвезено та передано солдатам 95-ої,79-ої та 25-ої бригад, які знаходяться в Донецькій області. Також свободівські волонтери в місті Курахово відвідали з гостинцями спецбатальйон особливого призначення МВС «Січ», - розповіли у прес-службі.

Завдяки злагодженим діям волонтерського центру «Легіону Свободи» в місті Київ, волинські свободівці отримали необхідну координаційну інформацію, яка допомогала в поїздці.

Українські солдати розповіли, що місцеве населення прихильно ставиться до української армії і поступово звільняється від російського шовіністичного впливу.

 - Нам було приємно зустрічати на шляху пусті постаменти бовванів-Лєнінів. Здивували також новий асфальт та чистота Краматорська та Словянська. Люди на Сході країни починають відчувати перевагу єдиної України над російськими маріонтками ДНР-ЛНР. На питання, що ми здобули від Революції гідності можна впевнено відповісти: перемогу та поширення національної ідеї на Сході України. Адже ще два роки тому ми й не сподівались, що на Донеччині чи на Луганщині будуть майоріти повстанські прапори. Що націоналізм в цьому регіоні, який знищувався впродовж століття російським комуністичним режимом, знову повертається. Адже націоналізм – це фундамент побудови тієї України, про яку мріяли Тарас Шевченко, Леся Українка, воїни-повстанці ОУН-УПА», - прокоментував поїздку заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, керівник Любешівської районної організації ВО»Свобода» Анатолій Пушкін.

 

 

Рекомендуємо прочитати

14 судових справ про дискримінацію. Кращі цитати

Рівність завжди вважалась основною правовою категорією....

Це може бути цікавим

У Київському метро виведуть з обігу жетони

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" до кінця цього року відмовиться від використання жетонів для оплати проїзду і найближчим часом припинить їх продаж через каси....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть