Волонтери доставили кілька тонн продуктів українським бійцям на Донбасі

Волинські свободівці доставили 2 тонни продуктів для українських бійців на Сході.

Про це повідомила прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За її інформацією 15-17 липня 2015 року заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Анатолій Пушкін спільно з волонтерами «Легіону Свободи» з міста Горохів (керівник – голова Горохівської районної організації ВО «Свобода» Валентина Магурчак) та  ГО «Майдан-Любешів» (координатор Оксана Павлючик) завезли українським бійцям на Схід понад 2 тонни продуктів харчування.

 - Допомога вагою близько  двох тонн складалась з капусти, картоплі, консервації, салатів, круп, свіжого хліба, печива та адресних передач. Цей вантаж було розвезено та передано солдатам 95-ої,79-ої та 25-ої бригад, які знаходяться в Донецькій області. Також свободівські волонтери в місті Курахово відвідали з гостинцями спецбатальйон особливого призначення МВС «Січ», - розповіли у прес-службі.

Завдяки злагодженим діям волонтерського центру «Легіону Свободи» в місті Київ, волинські свободівці отримали необхідну координаційну інформацію, яка допомогала в поїздці.

Українські солдати розповіли, що місцеве населення прихильно ставиться до української армії і поступово звільняється від російського шовіністичного впливу.

 - Нам було приємно зустрічати на шляху пусті постаменти бовванів-Лєнінів. Здивували також новий асфальт та чистота Краматорська та Словянська. Люди на Сході країни починають відчувати перевагу єдиної України над російськими маріонтками ДНР-ЛНР. На питання, що ми здобули від Революції гідності можна впевнено відповісти: перемогу та поширення національної ідеї на Сході України. Адже ще два роки тому ми й не сподівались, що на Донеччині чи на Луганщині будуть майоріти повстанські прапори. Що націоналізм в цьому регіоні, який знищувався впродовж століття російським комуністичним режимом, знову повертається. Адже націоналізм – це фундамент побудови тієї України, про яку мріяли Тарас Шевченко, Леся Українка, воїни-повстанці ОУН-УПА», - прокоментував поїздку заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, керівник Любешівської районної організації ВО»Свобода» Анатолій Пушкін.

 

 

Рекомендуємо прочитати

​У Селены Гомес обнаружился почти неотличимый «двойник»

На нашей планете живет 7,5 миллиардов человек, и потому, конечно, не удивительно, что у каждого из нас где-то есть «двойник», человек с очень похожей внешностью – одн....

Це може бути цікавим

Радник Президента: Кремль домагається хаосу в світі

США, які знову приміряють роль реального лідера вільного світу, на даний момент опиняються перед цим глобальним викликом, оскільки просто назвати ім'я нового "воро....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....