Волонтери доставили кілька тонн продуктів українським бійцям на Донбасі

Волинські свободівці доставили 2 тонни продуктів для українських бійців на Сході.

Про це повідомила прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

За її інформацією 15-17 липня 2015 року заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Анатолій Пушкін спільно з волонтерами «Легіону Свободи» з міста Горохів (керівник – голова Горохівської районної організації ВО «Свобода» Валентина Магурчак) та  ГО «Майдан-Любешів» (координатор Оксана Павлючик) завезли українським бійцям на Схід понад 2 тонни продуктів харчування.

 - Допомога вагою близько  двох тонн складалась з капусти, картоплі, консервації, салатів, круп, свіжого хліба, печива та адресних передач. Цей вантаж було розвезено та передано солдатам 95-ої,79-ої та 25-ої бригад, які знаходяться в Донецькій області. Також свободівські волонтери в місті Курахово відвідали з гостинцями спецбатальйон особливого призначення МВС «Січ», - розповіли у прес-службі.

Завдяки злагодженим діям волонтерського центру «Легіону Свободи» в місті Київ, волинські свободівці отримали необхідну координаційну інформацію, яка допомогала в поїздці.

Українські солдати розповіли, що місцеве населення прихильно ставиться до української армії і поступово звільняється від російського шовіністичного впливу.

 - Нам було приємно зустрічати на шляху пусті постаменти бовванів-Лєнінів. Здивували також новий асфальт та чистота Краматорська та Словянська. Люди на Сході країни починають відчувати перевагу єдиної України над російськими маріонтками ДНР-ЛНР. На питання, що ми здобули від Революції гідності можна впевнено відповісти: перемогу та поширення національної ідеї на Сході України. Адже ще два роки тому ми й не сподівались, що на Донеччині чи на Луганщині будуть майоріти повстанські прапори. Що націоналізм в цьому регіоні, який знищувався впродовж століття російським комуністичним режимом, знову повертається. Адже націоналізм – це фундамент побудови тієї України, про яку мріяли Тарас Шевченко, Леся Українка, воїни-повстанці ОУН-УПА», - прокоментував поїздку заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, керівник Любешівської районної організації ВО»Свобода» Анатолій Пушкін.

 

 

Рекомендуємо прочитати

У байкеров Путина снова проблемы в Польше

Польские пограничники снова не пропустили байкеров из клуба "Ночные волки" через границу....

Це може бути цікавим

В Пакистане автобус упал в ущелье: 11 человек погибли

В Пакистане в результате падения автобуса в ущелье 11 человек погибли, 9 пострадали....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Создана система дополненной реальности, позволяющая управлять действиями роботов

Исследовательская группа Нью-Йоркского университета во главе с Джаредом Аланном Франком разработала специализированную систему дополненной реальности, которая способна работать на обычном планшетном компьютере или смартфоне....