Терористи шукатимуть шпигунів серед тих, хто повернувся на окуповані території

Терористи шукатимуть шпигунів серед тих, хто повернувся на окуповані території

Терористи придумали собі чергову державну імітацію. Йдеться про пошук «шпигунів» і «диверсантів» серед тих, хто повернувся на окуповані бандформуваннями території.

Про це розповів керівник ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

 — Параноя косить ряди терористів, які окупували Донбас – вони почали шукати шпигунів серед мирного населення, яке, не маючи коштів для проживання на мирних територіях, почало повертатися туди, де їхнє життя щодня наражається на небезпеку, — розповів він.

За його словами так звані «депутати «ДНР» на позачерговому пленарному засіданні «народної ради» створили «Тимчасову комісію з питань сприяння у виявленні загроз державній безпеці, інтересам Донецької Народної Республіки та її жителів». Мета створення комісії — контроль за прибулими з України чи інших територій людьми, на кого впаде підозра в агентурній діяльності або сприянні організаціям, що завдають шкоди «республіці».

 — Зараз в ДНР повертаються багато людей з території України та інших місць. І в багатьох місцях відбуваються саботажі. Ми повинні працювати в цьому напрямку, протистояти агресії, яка спрямована проти нас. Комісія розглядатиме питання причетності певних осіб до структур, які завдають шкоди нашій державі, — розповів журналістам «депутат народної ради», автор проекту Андрій Мірошниченко.

Снєгирьов нагадав, що спричинило появу цього «законопроекту».

14 липня в Донецьку був поранений Юрій Сивоконенко, один з ідеологів «ДНР», а також один з кандидатів на пост глави «ДНР», нині — голова спілки ветеранів Донецька «Беркут». На Сивоконенка напали на вулиці Панфілова, невідомі застосували автоматичну зброю. Нападникам вдалося втекти. В результаті нападу терорист отримав поранення в руку, а його помічник отримав поранення в шию. У той таки день вранці в районі заводу «Топаз» в Донецьку під час руху був підірваний Range Rover, за кермом якого перебувала секретарка ватажка «ДНР» Олександра Захарченка — Олена Філіппова. Місцеві припускають, що підрив секретарки міг бути попередженням самому Захарченку.

 — Складно вірити в обіцянки «чесного суду» від сепаратистів. Досить згадати лишень, як «народні захисники» віджимали квартири та машини, а їхніх власників кидали у підвали, калічили або позбавляли життя. Досить було належати не до «єдиної расово вірної» конфесії УПЦ МП, мати у сумці український прапорець або просто не так подивитися на «ополченця» — і запросто можна було опинитися «на підвалі». Так постраждали протестантські пастори Хомченко та Косяк, священик УГКЦ Тихон Кульбака та багато інших, — розповів він.

За його інформацією зараз в Луганську за надуманим звинуваченням у шпигунстві бойовики утримують в підвалах журналістку Марію Варфоломеєву, яка, залишилася в місті, щоб доглядати важко хвору бабусю.

 — До речі, бабуся Марії, за словами луганчан, повісилася після того, як дівчину захопили в полон. Так що, донеччани – кожен з вас може стати фігурантом справи про «агресію проти молодої» фейкової «республіки». Те, що ви не причетні до жодних актів агресії, перепоною для бандитів не стане. Під тортурами в катівнях НКВС ламалися і зводили поклеп на себе і друзів тисячі людей, а бойовики дуже поважають методи» роботи» своїх ідейних вчителів… Тож, краяни, як казав Юліус Фучік, «я люблю вас, будьте пильними!», — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі