Сепаратисти планували утилізувати документи на заводі під Києвом

У Старобільську Луганської області самооборона затримала вантажівку з документами «Укркомунбанку» Єфремова, вартість яких складала десятки мільйонів. Документи вивозили з Луганська під виглядом макулатури. Проте працівники СБУ відмовилися оформляти арешт цінного вантажу і силовики відвезли його в невідомому напрямку.

Про це в інтерв’ю «InformatorTV» розповів боєць «Айдара» Олександр Голубєв, передають "Хроніки міста" з посиланням на  «Пресу України».

Ще у січні місяці самооборона Старобільська зупинила на блокпосту вантажівку з «макулатурою». Супроводжуючий сказав, що нібито купив у Луганську макулатуру і везе в Обухів для переробки її на туалетний папір.Коли самооборонівці відкрили цей напівпричіп, вони побачили, що «макулатура» акуратно розкладена в ящики з описом вмісту, всі документи були розкладені в хронологічному порядку.

- Весь цей двадцятитонник був забитий документацією, платіжками «Укркомунбанк». Документи з мокрими печатками, документи на десятки мільйонів, датовані, в тому числі, 2013 і 2014 роками, –розповідає боєць.

Пізніше на блокпост приїхали бійці «Айдара», ще раз перевірили вантаж і подзвонили в СБУ. Прибулі на місце співробітники служби безпеки наполягали на тому, щоб супроводжувати вантаж для перевірки до себе, але «айдаровці» наполягали на оформлення затримання. Спільної мови з приводу цієї «макулатури» «айдаровці» з співробітниками СБУ не знайшли і ті виїхали.

- Самооборона викликала міліцію. Міліціонери не захотіли вплутуватися в цю справу, заявивши, що справи, пов’язані з сепаратизмом не в їх компетенції і порадили зв’язатися з СБУ, –говорить Олександр.

Зрештою на блокпост приїхало районне начальство міліції та Служби безпеки України. «Айдарівцям» вантаж на зберігання не віддали.

- Не бажаючи поглиблювати конфлікт з самообороною (яка юридично є частиною батальйону «Айдар») «айдаровці» поїхали з місця події. Відразу ж після цього фура з вантажем документів поїхала з блокпоста. Її супроводжував хтось із силовиків, найімовірніше, СБУ. Арешт вантажу не оформлявся. Куди вона поїхала і яка доля цих матеріалів — не відомо, – каже боєць.

В особистій розмові з Олександром співробітники СБУ підтвердили, що чули про затримання цього вантажу, але що з ним сталося — їм не відомо. У «айдарівця» немає доказів, щоб стверджувати напевно, але він підозрює, що вантаж був «перепроданий» тим же людям, що замовляли його вивезення з Луганська.

Боєць зауважує, що ці 20 тонн документів могли б запобігти «переважування» боргових зобов’язань «Укркомунбанку» на державу і були б важливими доказами в суді проти Єфремова, а також звинуваченнями у фінансуванні сепаратизму.

Рекомендуємо прочитати

Київ обмежив рух вантажівок через спеку

Київська адміністрація обмежила рух великовагового транспорту дорогами міста у зв’язку з підвищенням температури повітря....

Це може бути цікавим

Роль кассового аппарата в заведении общепита

Составляя бизнес-план по открытию кафетерия или ресторана, особое внимание следует уделить кассовым аппаратом....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Планетологи нашли залежи воды на экваторе Марса

Повторный анализ снимков с зонда Mars Odyssey показал, что на экваторе Марса могут скрываться значительные запасы льда, указывающие на то, что в недавнем прошлом красная....