Полк Дніпро-1 без жодного пострілу ліквідував базу бойовиків

Полк Дніпро-1 без жодного пострілу ліквідував базу бойовиків

Полк «Дніпро-1″ без жодного пострілу змусив бойовиків залишити свою базу, яка була розташована в 2 км від лінії розмежування. Про це повідомляється на сторінці полку в Facebook.

«Без жодного пострілу, а лише завдяки публікації оперативного відно з розвідувального польоту, яке набрало понад 220000 переглядів в Інтернеті, полк «Дніпро-1″ змусив тікати окупантів, згорнути свій штаб та забрати техніку з української землі», — сказано в повідомленні.

Як вказано, аеророзвідка полку «Дніпро-1″ під час розвідувального польоту виявила базу бойовиків у селищі Сонцеве Донецької області. Дана база за два тижні розгорнулася до масштабу повноцінного військового табору зі штабом.

«Табір включав у себе Кунг зв’язку, штабну палатку, палатки з особовим складом, їдальню та харчоблок. Навколо табору вириті окопи площею 1 Га.  На даній території знаходилося понад 5 танків Т-72, 6 МТ-ЛБ, 12 БМД, гаубиці, 4 СО НОНА, 3 САУ.  Полк «Дніпро-1″ неодноразово акцентував увагу на тому, що Мінські домовленості не дотримуються російською стороною.  Черговий приклад тому — дана військова база, яка знаходилася у секторі М. Завдяки відео аеророзвідки полку «Дніпро-1″ та представникам національних та іноземних ЗМІ, які продемонстрували Україні та світу, що російська техніка та особовий склад присутні на Донбасі, ворог покинув територію, що знаходилася у 2-х км від лінії розмежування», — повідомляють у полку.

Читайте також: Танкіст «ДНР» викликав український екіпаж на двобій і розплакався загрузка...

Читайте також

Коментарі