На окупований Донбас повернувся "Бєс"

Повернувшись до Горлівки бойовик Ігор Безлер по кличці «Бєс» вчора збирав актив своїх командирів, і головним питанням на порядку денному було усунення ватажка «ДНР» Олександра Захарченко. Про це повідомляють «Факти» з посиланням на місцеве джерело.

«Ми всі вже давно за Ігорем Івановичем скучили, вчора він був у "Вулкані" (нічний клуб в Горлівці - авт.), І в лазні був. Головних всіх на сьогодні скликав. Сказав, мовляв, з Захаром (так позаочі кличуть главу уряду "ДНР» - авт.) треба щось вирішувати", - таку інформацію озвучило джерело видання  - один з командирів середньої ланки Горлівських бойовиків.

За словами джерела, бажання виключити вплив Захарченко на управління справами в Горлівці і Єнакієвому, які в так званій «Донецької народній республіці» є ніби «автономними землями», обумовлено тим, що є скарги на побори і бажання глави «ДНР» монополізувати чи не всі види бізнесу, зокрема - прийом металобрухту та контрабандне ввезення продуктів.

Нагадаємо, що місцевий уродженець, російський військовий пенсіонер Ігор Безлер з початком «російської весни» практично узурпував владу в місті, протиставляючи себе «ДНР» і навіть, як говорили, готуючи наступ на позиції «республіки». Однак після публічної заяви восени 2014 про те, що якщо його оберуть мером міста, то Горлівка залишиться у складі України, Безлер був негайно відкликаний своїм російським командуванням в Крим. Де він перебував майже цілий рік - невідомо. Сам він заявляв, що знаходився в тому числі в Одесі.

Читайте також: Волонтери доставили кілька тонн продуктів українським бійцям на Донбасі

Рекомендуємо прочитати

Путін призначив нового постійного представника Росії при ООН

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про призначення постійним представником РФ при ООН та Радбезі ООН Василя Небензі....

Це може бути цікавим

Представлены новые рекомендации по лечению антибиотиками

Британские ученые предложили врачам не рекомендовать своим пациентам полное прохождение курса лечения антибиотиками....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Samsung получила рекордную прибыль

Южнокорейский производитель потребительской электроники Samsung Electronics во втором квартале 2017 года увеличил показатели прибыли до рекордных отметок благодаря сильны....