На окупований Донбас повернувся "Бєс"

Повернувшись до Горлівки бойовик Ігор Безлер по кличці «Бєс» вчора збирав актив своїх командирів, і головним питанням на порядку денному було усунення ватажка «ДНР» Олександра Захарченко. Про це повідомляють «Факти» з посиланням на місцеве джерело.

«Ми всі вже давно за Ігорем Івановичем скучили, вчора він був у "Вулкані" (нічний клуб в Горлівці - авт.), І в лазні був. Головних всіх на сьогодні скликав. Сказав, мовляв, з Захаром (так позаочі кличуть главу уряду "ДНР» - авт.) треба щось вирішувати", - таку інформацію озвучило джерело видання  - один з командирів середньої ланки Горлівських бойовиків.

За словами джерела, бажання виключити вплив Захарченко на управління справами в Горлівці і Єнакієвому, які в так званій «Донецької народній республіці» є ніби «автономними землями», обумовлено тим, що є скарги на побори і бажання глави «ДНР» монополізувати чи не всі види бізнесу, зокрема - прийом металобрухту та контрабандне ввезення продуктів.

Нагадаємо, що місцевий уродженець, російський військовий пенсіонер Ігор Безлер з початком «російської весни» практично узурпував владу в місті, протиставляючи себе «ДНР» і навіть, як говорили, готуючи наступ на позиції «республіки». Однак після публічної заяви восени 2014 про те, що якщо його оберуть мером міста, то Горлівка залишиться у складі України, Безлер був негайно відкликаний своїм російським командуванням в Крим. Де він перебував майже цілий рік - невідомо. Сам він заявляв, що знаходився в тому числі в Одесі.

Читайте також: Волонтери доставили кілька тонн продуктів українським бійцям на Донбасі

Рекомендуємо прочитати

Найдены следы самых древних американцев

Ученые из США и Австралии обнаружили окаменевшие останки мастодонта, на костях которого выявлены следы их обработки человеком....

Це може бути цікавим

Кофе по-итальянски снизил риск одного из видов рака

Популярность итальянских рецептов приготовления кофе, например эспрессо и макиато, вызывает интерес к их потенциальному влиянию на здоровье....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Во время учебных стрельб погибли бойцы ВСУ

Известно, что оба погибших проходили службу в 54 отдельной механизированной бригаде ВСУ....