Дослідження: Що буде з зарплатами у другому півріччі

З травня 2015 року прослідковуються незначні позитивні зміни на ринку праці. Зафіксований приплив нових вакансій та нових резюме на 5-10% щомісячно. Крім цього поступово знижується рівень конкуренції на робоче місце. З огляду на це можна стверджувати, що українські компанії адаптувалися до умов кризи. Щоправда, для кардинальних змін в зарплатній політиці компаній в найближчих півроку передумов поки що немає. Що буде з зарплатами у другому півріччі 2015 року, розповідають експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Економічні умови в країні, які спричинили впровадження оптимізаційних заходів в компаніях, відбилися насамперед на зарплатах українців. Минулий рік ознаменувався зниженням зарплат. Вдалися до таких непопулярних методів 14% компаній.

Найбільш впевнено почували себе лише деякі співробітники. Зокрема, найменше постраждали від кризи IT-спеціалісти. Їх зарплати не лише не скорочувались, але й в деяких випадках підвищились. Як правило, українські компанії IT-сектору працюють над аутсорсинговими проектами з іноземними компаніями. Це дозволяє їм не лише відчувати себе стабільно в момент кризи, але й прив'язувати розмір зарплат співробітників до курсу долара.

Крім IT-спеціалістів урізання зарплат в самий пік кризи найменше торкнулися працівників у сфері медіа та представників агросектору, а також співробітників міжнародних компаній.

Проаналізувавши зарплатні тенденції та динаміку ринку праці, експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна припускають, що в найближчі півроку збережуться тенденції минулого року. Наприклад, в 2014 році багато компаній відмовились від фіксованої оплати праці, впровадивши гнучку оплату. У цьому випадку зарплата працівників вираховується щомісячно відповідно до реального внеску працівника до бізнес-результатів компанії. Залишиться актуальною також тенденція вибіркового підвищення окладу лише деяким співробітникам, які регулярно показують високу ефективність. У минулому році 35% компаній підвищили зарплату виключно цінним співробітникам, яких роботодавці хочуть утримати.

Більшість компаній утримає зарплату на колишньому рівні в гривні. Можуть підвищити зарплату всім без винятку працівникам не більше 15% роботодавців. Найбільше шансів відчути позитивні зміни є в тих галузях, які найменше були схильні до впливів кризи. Це IT-сфера, агросфера, роздрібна торгівля, сфера видобутку сировини.

Кардинальних змін в зарплатах українців не передбачається ще й тому, що, зіткнувшись із труднощами на ринку праці, пошукачі знизили в цьому році свої фінансові побажання.

Сьогодні середня офісна зарплата по Україні становить 3-4 тис. грн, в Києві цей показник трохи вище – 6-7 тис. грн. При тому, що позитивні зміни можливі, розмір надбавки, швидше за все, не компенсує українцям збитки від інфляції.

Читайте також: Альтернативный досуг: Почему люди играют в «квесты»

Рекомендуємо прочитати

У Росії в лісі знайшли собак із шерстю рожевого кольору

У лісі поблизу російського міста Геленджик волонтери знайшли собак, пофарбованих у рожевий колір....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....