Біля мосту Патона встановили водолазно-рятувальний пост

Біля мосту Патона встановили водолазно-рятувальний пост

На вихідних у Києві біля мосту Патона чергуватиме водолазно-рятувальний пост. Як повідомляє прес-служба ДСНС, таке рішення було прийняте, оскільки вказана ділянка Дніпра є найбільш небезпечною для купання.

«Аналіз гибелі людей на воді показав, що в р. Дніпро на Дніпровській набережні біля мосту Патона трапляється значна кількість надзвичайних ситуацій. Варто зазначити, що купання в даному місці заборонене. Зважаючи на ситуацію, відтепер там встановлено водолазно-рятувальний пост. Більшість громадян відпочивають на пляжах у вихідні дні, тож з метою профілактики гибелі людей на воді водолази-рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві щовихідних чергуватимуть в даній зоні з ранку до вечора та слідкуватиму за безпечним відпочинком людей.», — сказано в повідомленні.

Як вказано, окрім того, рятувальники Київського гарнізону постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед відпочиваючого населення. Під час бесід рятувальники надають громадянам корисні поради щодо безпечного відпочинку на воді, а також вручають кожному листівки відповідного змісту.

Читайте також: У Києві створили онлайн-карту з переліком придатних для купання пляжівзагрузка...

Читайте також