Жахливий обстріл Донецька, є жертви (ВІДЕО)

Жахливий обстріл Донецька, є жертви (ВІДЕО)

Увечері 18 липня масованому обстрілу з боку підконтрольного «ДНР» селища Лозівське піддалися Київський, Куйбишевський і Ворошиловський райони. Про це повідомляє місцевий сайт 62. ua  з посиланням інформацю з соцмереж жителів.

«На Лозівському «бандерівці» є? По ходу, немає. Тоді яка х .. зараз Баха звідти по центру Донецька? … О, почали відповідати з боку терикону шахти Куйбишева …. А чого летить по Пісків, а не по Лозівському? До речі, з Лозівського прилетіло по травматології обласної … «,

«Протягом місяців жодного разу не потрапили в будівлі, де мешкають колоради — обладміністрація, міськвиконком, управління дон.ж.д. і самий штаб — будівля сбу. А шкода . Ну чому «підступні укри» так ретельно бережуть своїх ворогів? Висновок — чим ближче трибунал по Боїнгу, тим більше «самострілів», — пишуть городяни в соціальних мережах.

У Київському районі зафіксовані попадання снарядів на вулиці Університетська та Щорса (1 будівля). В результаті розривів є руйнування.

Загинув чоловік.

У Куйбишевському районі попадання в кардіологічне відділення міської лікарні № 23 — поранений лікар і пацієнт. Руйнування в результаті розривів на вулицях Лермонтова і Смольная.

У Ворошиловському районі прильоти снарядів в районі 3-го міського ставка.

Читайте також: П’яні бойовики влаштували жахливе ДТП — живих не залишилосязагрузка...

Читайте також