Відомий голівудський режисер пишається, що в нього українське коріння

Відомий голівудський режисер пишається, що в нього українське коріння

На урочистій церемонії закриття 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю 18 липня відомий американський режисер Даррен Аронофскі заявив, що пишається своїм українським корінням. Про це йдеться на офіційній інтернет-сторінці фестивалю.

Американський режисер Даррен Аронофскі отримав почесний «Золотий Дюк» за внесок у кіномистецтво. Статуетку йому вручив автор українського фільму «Плем’я» Мирослав Слабошпицький.

Американський режисер, у свою чергу заявив: «Це велика честь одержати нагороду з рук режисера, якого я дуже поважаю. Тепер, коли я отримав приз за внесок у кінематограф, я піду на пенсію, переїду в Одесу, куплю будинок на пляжі й буду влаштовувати вечірки наступні 40 років. У вас прекрасна країна і місто, я щасливий, що в мене є українське коріння».

Головний приз заходу — ґран-прі за результатами глядацького голосування — отримала турецька стрічка «Мустанг» режисерки Деніз Ґамзе Ерґювен. Кращим українським повнометражним доробком стала «Пісня пісень» Єви Нейман, знята за мотивами однойменного твору Шолома Алейхема. Стрічка отримала й нагороду як кращий фільм міжнародної конкурсної програми за версією журі.

 Читайте також: Барабанщика рок-групи AC /DC заарештовано в Новій Зеландіїзагрузка...

Читайте також