Екс-міністр екології стане позаштатним радником Саакашвілі

Екс-міністр екології стане позаштатним радником Саакашвілі

Нещодавно звільнений зі своєї посади міністра екології, Ігор Шевченко стане позаштатним радником голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. Про це Шевченко повідомив у Facebook.

«Ми домовилися, що я долучуся до команди Саакашвілі в якості позаштатного радника та візьму на себе наступні функції: сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються чи вже почали реалізовуватися в Одеській області; залучення нових інвесторів та організація нових інвестиційних проектів; Допомога одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їх проблем на національному рівні», – написав він.

Під час перебування в Одесі Шевченко взяв участь у засіданні Ради інвесторів Одеської області під головуванням Михаїла Саакашвілі та провів низку двосторонніх зустрічей з інвесторами.

«Також представив губернатору інвестора з новим проектом на $100 млн доларів та домовився про проведення в серпні автопробігу електромобілів Київ-Одеса-Білгород-Дністровський за участю губернатора», — відзначив екс-міністр.

Як відомо, Шевченка було звільнено з посади рішенням парламенту 2 липня через звинувачення у порушенні вимог до поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або корупційних діях.

Читайте також: Саакашвілі через безкоштовний борщ порівняв Чернігів з Африкоюзагрузка...

Читайте також