Екс-міністр екології стане позаштатним радником Саакашвілі

Нещодавно звільнений зі своєї посади міністра екології, Ігор Шевченко стане позаштатним радником голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. Про це Шевченко повідомив у Facebook.

«Ми домовилися, що я долучуся до команди Саакашвілі в якості позаштатного радника та візьму на себе наступні функції: сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються чи вже почали реалізовуватися в Одеській області; залучення нових інвесторів та організація нових інвестиційних проектів; Допомога одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їх проблем на національному рівні», – написав він.

Під час перебування в Одесі Шевченко взяв участь у засіданні Ради інвесторів Одеської області під головуванням Михаїла Саакашвілі та провів низку двосторонніх зустрічей з інвесторами.

«Також представив губернатору інвестора з новим проектом на $100 млн доларів та домовився про проведення в серпні автопробігу електромобілів Київ-Одеса-Білгород-Дністровський за участю губернатора», - відзначив екс-міністр.

Як відомо, Шевченка було звільнено з посади рішенням парламенту 2 липня через звинувачення у порушенні вимог до поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або корупційних діях.

Читайте також: Саакашвілі через безкоштовний борщ порівняв Чернігів з Африкою

Рекомендуємо прочитати

Украинский Vogue провел вторую Fashion & Business конференцию

В этому году конференция значительно расширила свою географию, в программе – девять спикеров из шести стран....

Це може бути цікавим

Сучасне кріпацтво. На Полтавщині агрофірма цинічно порушує права вагітних працівниць

Жінкам пропонують або робити аборт, або звільнятись за власним бажанням....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть