Екс-міністр екології стане позаштатним радником Саакашвілі

Нещодавно звільнений зі своєї посади міністра екології, Ігор Шевченко стане позаштатним радником голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. Про це Шевченко повідомив у Facebook.

«Ми домовилися, що я долучуся до команди Саакашвілі в якості позаштатного радника та візьму на себе наступні функції: сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються чи вже почали реалізовуватися в Одеській області; залучення нових інвесторів та організація нових інвестиційних проектів; Допомога одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їх проблем на національному рівні», – написав він.

Під час перебування в Одесі Шевченко взяв участь у засіданні Ради інвесторів Одеської області під головуванням Михаїла Саакашвілі та провів низку двосторонніх зустрічей з інвесторами.

«Також представив губернатору інвестора з новим проектом на $100 млн доларів та домовився про проведення в серпні автопробігу електромобілів Київ-Одеса-Білгород-Дністровський за участю губернатора», - відзначив екс-міністр.

Як відомо, Шевченка було звільнено з посади рішенням парламенту 2 липня через звинувачення у порушенні вимог до поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або корупційних діях.

Читайте також: Саакашвілі через безкоштовний борщ порівняв Чернігів з Африкою

Рекомендуємо прочитати

Чем грозит Украине бездействие в вопросах социальной политики

Для Украины стратегическая цель всех пакетов помощи выходит далеко за рамки макроэкономической стабилизации....

Це може бути цікавим

У ГПУ пообіцяли Януковичу охорону і безпеку в Україні

У ГПУ заявили, що гарантують екс-президенту Віктору Януковичу повну безпеку і цілодобову охорону після повернення в Україну....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....