Екс-банк Гонтаревої наростив активи на 35%

Екс-банк Гонтаревої наростив активи на 35%

Прибуток екс-банку глави НБУ Валерії Гонтаревої «Авангард» в січні-червні становив 11 млн грн (у ІІ кварталі – 5,07 млн грн). Про це повідомляє Finbalance.

Як зазначається, за перше півріччя позитивний результат фінустанови від операцій з іноземною валютою становив 26,1 млн грн (у ІІ кварталі — 13,6 млн грн).

«І хоча результат банку від переоцінки іноземної валюти в квітні-червні був негативним (15,7 млн грн), за підсумками всього півріччя він лишився в «плюсі» — 43,1 млн грн»,- пише видання.

Чистий процентний дохід банку в 1-му півріччі становив 22 млн грн (у ІІ кварталі — 10,4 млн грн).

При цьому відрахування до резерву під знецінення кредитів та коштів в інших банках у січні-червні склали 91,5 млн грн (у квітні-червні — 5,2 млн грн).

Активи банку «Авангард» (в гривневому еквіваленті) в першій половині 2015 року збільшилися на 35,2% — до 596,8 млн грн. Це відбулося не лише за рахунок переоцінки їх валютної складової через девальвацію, але й за рахунок «чистого» зростання валютних активів удвічі, або на 7,7 млн дол. При цьому гривневі активи банку зменшилися на 50,3 млн грн, або на 15,8%.

Зростання активів було зумовлене, передусім, збільшенням портфелю цінних паперів до погашення, а також коштів в інших банках.

При цьому обсяг валютних коштів юросіб у банку «Авангард» в першому півріччі збільшився на 8,6 млн дол, або в 5 разів, а гривневих — скоротився на 8,3 млн грн, або на 5,2%. Обсяг коштів фізосіб лишився фактично незмінним (кілька мільйонів гривень).

Нагадаємо, що главою спостережної ради банку «Авангард» до 17 червня 2014 року була нинішній глава НБУ Валерія Гонтарева.

Читайте також: Екс-регіонал забудує 16 гектарів над Дніпром

 загрузка...

Читайте також

Коментарі