Бойовики заявляють про присутність «третьої сторони» в конфлікті на Донбасі (ВІДЕО)

Бойовики заявляють про присутність «третьої сторони» в конфлікті на Донбасі (ВІДЕО)

Бойовики «ДНР» заперечують свою причетність до обстрілу населених пунктів Донецької області і заявляють, що з окупованої території веде стрілянину якась «третя сторона». Про це заявив керівник групи української сторони у Спільній центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-майор Андрій Таран на брифінгу 19 липня, передає видання Новости Донбасса.

«У відповідь на неспростовні факти, коли вогонь ведеться з території, підконтрольній бойовикам по населених пунктах, що знаходяться на території непідконтрольною України, російська сторона говорить:» Так ми перевірили, чи дійсно стрілянина велася звідти-то і звідти-то по житловим масивам. Але бойовики ОРДО (окремі райони Донецької області, — ред.) Заперечують, що це вони вели вогонь. Якась третя сторона їздить і стріляє «, — розповів Таран.

Він скептично прокоментував таку заяву російської сторони: «Важко собі уявити більш мирне населення, ніж те, яке знаходиться в районі бойових дій».

Читайте також: Жахливе ДТП на Полтавщині: загинули три людини, у тому числі однорічна дитина, ще троє дітей постраждализагрузка...

Читайте також

Коментарі