Зам Саакашвілі розповіла, з чим буде боротися в Одесі

Зам Саакашвілі розповіла, з чим буде боротися в Одесі

MOSCOW, RUSSIA. NOVEMBER 22, 2014. Social Demand Fund head Maria Gaidar attends the second All-Russia Civic Forum "Dialogue. Solidarity. Responsibility." Zurab Dzhavakhadze/TASS Россия. Москва. 22 ноября. Глава фонда социальной помощи и поддержки населения "Социальный запрос" Мария Гайдар на втором общероссийском гражданском форуме "Диалог. Солидарность. Ответственность". Зураб Джавахадзе/ТАСС

Марія Гайдар, російський опозиційний політик та журналіст, розповіла з якими явищами в Одесі буде боротися як заступник голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі в інтервю виданню Коммерсант.

«Головна проблема — це корупція. … Тут є порт, є митниця, є дорога, по якій з цього порту можна вивозити товари. І на кожному етапі є страшна корупція, яка всім заважає. Є вона і на побутовому рівні: від отримання довідки до чого завгодно », — зазначила вона.

Також, за словами Гайдар, «буде створено спеціальне агентство, через яке можна набирати фахівців» у зв’язку зі скороченням і переформуванням департаментів в ОДА.

«Другий блок — вибудовування співпраці із західними організаціями, які хочуть працювати і давати гроші, допомагати і сиротам, і вкладати в відкритість держструктур. … Крім цього є великі проблеми з бюджетом, який в основному буде спрямований на будівництво доріг. У той же час необхідний план реформ у соціальній сфері», — повідомила Гайдар.

Як розповідає Гайдар, одне з основних завдань — розвиток туризму.

«Потік туристів сильно впав. … Є регіон Бессарабія, в яку немає прямої дороги з Одеської області, і зараз всі зусилля будуть кинуті на те, щоб таку дорогу побудувати», — зазначила вона.

Читайте також: Саакашвілі тішиться з реакції російських ЗМІ на призначення Гайдарзагрузка...

Читайте також