Правий Сектор анонсував проведення антиолігархічного віче

Правий Сектор анонсував проведення антиолігархічного віче

правий сектор

21 липня о 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться народне віче «Геть владу зрадників!», яке організовує Військово-політичний рух «Правий сектор».

Про це повідомила прес-служба партії.

 — Олігархічна влада прийшла на крові борців Майдану. Порошенко обіцяв швидку перемогу у війні на Донбасі, реформи, боротьбу з корупцією та багато іншого. Замість цього ми маємо ганебні домовленості з терористами та репресії проти націоналістів, які прагнуть навести лад у державі, — відзначили у ПС.

Націоналісти переконані, що «система потребує революційних змін — і правил функціонування, і функціонерів, і Ідеї, во ім’я якої держава діє».

 — Та головне — волю до зміни цілої системи повинна мати більшість населення! Інакше нічого не вийде. Якщо Ти з нами згоден — вийди на київський Майдан і продемонструй владі, що українців, які жадають революційних перемін стає значно побільшало та гратись з вогнем не варто! Заяви чиновникам-олігархам, що Мукачівські Повстанці — це лише квіточки у порівнянні з тим, що відбуватиметься, якщо не буде наведений порядок!, — закликали вони.загрузка...

Читайте також

Коментарі