Столичного чиновника зловили на хабарі

Столичного чиновника зловили на хабарі

Правоохоронці затримали керівника товариства з обмеженою відповідальністю однієї з транспортних галузей Києва на отриманні хабара в розмірі сім тисяч гривень, передає прес-служба прокуратури.

Як з’ясували правоохоронці, підозрюваний вимагав гроші від приватного підприємця за позитивне вирішення питання про дозвіл здійснювати торговельну діяльність на території, що знаходиться в розпорядженні ТОВ.

Умовою отримання дозволу на розміщення об’єкта торгівлі в період літнього сезону була щомісячна плата – 7000 гривень – безпосередньо вказаною посадовій особі.

Перебуваючи на території, де підприємець планував здійснювати торговельну діяльність, заступник керівника ТОВ отримав грошову винагороду в сумі 5 тисяч гривень. Після чого відразу був затриманий співробітниками слідчого відділу та співробітниками відділу з протидії злочинам у сфері економіки Оболонського РУ ГУМВС України в місті Києві.

Підозрюваному інкримінують ч. 3 ст. 368-3 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу – від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років та зі спеціальної конфіскацією.

Прокуратурою Оболонського району Києва зібрані відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Матеріали кримінального провадження направлені для проведення подальшого досудового розслідування в слідчий відділ Оболонського РУ ГУМВС України в Києві.

Читайте також: Шокін звільнив прокурорів, яких підозрюють у хабарництвізагрузка...

Читайте також

Коментарі