Путін отримав на Донбасі все, що хотів — депутат

Путін отримав на Донбасі все, що хотів — депутат

У цьому переконаний нардеп від «Народного фронту» Віктор Романюк.

 — Не важливо, хто і скільки із депутатів відав своїх голосів стосовно змін до Конституції, що там було підкилимного під масованою традиційною політичною трискотньою, про що домовились головні світові гравці і на що нас всіх розміняли, що там буде з місцевим самоврядуванням, виборами і т.д., важливо інше, — повідомив він на свооїй сторінці у Facebook.

Він переконаний, що,  «практично все що хотів Путін на сході, він отримав».

 — Тепер його завдання, навісити цих дві гирі «ЛНР» і «ДНР» на ноги кожному українцю, що б ми не тільки не змогли бігти в бік європейської цивілізації і її цінностей, а навіть повзти, настільки вони мають бути обтяжені для кожного із нас. Вага цих гир всім відома і очевидна: зубожіле і люмпенізоване населення, убога і знищена інфраструктура, радянська практично післявоєнна промисловість, проросійські криміналізовані місцеві еліти, а головне «електорат» який на десятиліття законсервує «совок» і забезпечить масоване повернення «маленьких януковичів» до українських органів влади, — відзначив він.

 — При такому сценарію Путіна і його кліки через рік два ми можемо всі стати свідками коли історичний маятник потягне нас всіх на дно «руского міра», — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі