Правий Сектор звинуватив депутатів у національній зраді

Правий Сектор звинуватив депутатів у національній зраді

правий сектор

Правий Сектор вважає, що вчорашнє голосування за «особливий статус» окупованої бандформування території Донбасу закріпили колоніальний статус України.

Про це повідомила прес-служба партії.

 — Підтримка депутатами запропонованих Порошенком змін до Конституції не дивує, адже Верховна Рада як була антиукраїнською, так і є. Незначне число патріотів (аж ніяк не застрахованих від «скурвлювання») ситуації не міняє. Натомість важливо відзначити інше — події довкола голосування ще раз показали колоніальне становище нинішньої України і вкотре розкрили справжнє обличчя Заходу, — відзначили у ПС.

На думку представників партії «дуже показово, що цього разу відзначилися у першу чергу не Франція та Німеччина, котрі вже традиційно займають проросійську позицію, а представниця США Вікторія Нуланд — офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії».

  — Позиція провідних держав Євросоюзу була зрозумілою і до цього: для них важливими у першу чергу є добросусідські відносини з Путіном. А от США більш за все остаточно погодилися на наступну угоду: повернення України у руки Москви в обмін на Сирію та Іран, — зауважили у ПС.

В партії переконані, що основним предметом шантажу збоку Заходу стали кредити МВФ.загрузка...

Читайте також